پارک انیمه
کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ (/thread-18594.html)

صفحه‌ها: 1 2

کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - ayda - 2015/04/28 10:10 AM

انا خیلی احساساتیه و خیلیم مهربونه
الاف زمانی که داشت در باره تابستون شعر میخوند کریستوف میخواست بهش بگه نمیتونه رنگ تابستون رو ببینه چون آب میشه
انا حاضر شد به خاطر السا از جون خودش بگذره و عشق هانس رو باور کرد
لطفا نظراتونو با دلیل برام بنویسید...
.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو السا هم به نظرم جذاب و به نوعی احساساتیه
چون با عشق انا ارندل رو از خطر نابودی نجات داد
با این حال من به السا رای دادم
.

ببخشید دوستان من در نظرسنجی نوشتم کدوم خوشگلتره اما درستش احساساتی تره...

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - sayuri - 2015/04/28 03:40 PM

آنـــــــــــــــــــــــــــــــــا تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - Michiru - 2015/04/28 03:55 PM

به نظرم السا از همه احساسی تره !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - Nazi MF - 2015/05/01 10:25 AM

به نظر من السا از همه احساسی تره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چون به خاطر احساسی که نسبت به آرندل و خونوادش و آنا داشت خودشو چندین سال زندونی کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و بعدشم به خاطر این که به مردم آسیب نزنه رفت بالای کوه زندگی کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و عشق و احساس السا به آنا موجب شد که آنا آب شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

.
.
.
با این حال آنا هم دست کمی از السا نداره و لی من السارو انتخاب کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - XxxhatakeaisoxxX - 2015/06/24 02:03 PM

من میگم السا احساسی تره
چون: دلیلم مثل دلیلnazanin-Mهستش

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - samiko - 2015/06/24 02:04 PM

به نظر منم انا به همون دلایل خودت

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - TAYO - 2015/07/07 08:43 PM

به نظر منم آنا چون خیلی تو کاراش احساسی عمل می کنه

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - Manaka - 2015/07/10 02:01 AM

(2015/05/01 10:25 AM)'Nazanin-M' نوشته شده توسط:  به نظر من السا از همه احساسی تره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چون به خاطر احساسی که نسبت به آرندل و خونوادش و آنا داشت خودشو چندین سال زندونی کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و بعدشم به خاطر این که به مردم آسیب نزنه رفت بالای کوه زندگی کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و عشق و احساس السا به آنا موجب شد که آنا آب شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

.
.
.
با این حال آنا هم دست کمی از السا نداره و لی من السارو انتخاب کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم دقیقا به همین دلیل میگم السامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی آنا هم فوق العاده احساساتیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - cheryl - 2018/09/21 08:53 PM

به نظر من بل از همشون احساساتی تر بود...

RE: کدوم یکی از شخصیت ها احساساتی تره؟ - Franky - 2018/09/21 11:54 PM

السا فوق العادست ..........