پارک انیمه
بوئینگ بوئینگ -Gerald McBoing-Boing - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: مطالب ویژه سایت (/forum-75.html)
+---- موضوع: بوئینگ بوئینگ -Gerald McBoing-Boing (/thread-2647.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

بوئینگ بوئینگ -Gerald McBoing-Boing - !Web Prince - 2012/01/12 06:50 PM

نام انگلیسی : Gerald McBoing-Boing
[attachment=10655]
خلاصه ؛
وقتی جرالد اولین بار حرف میزنه ، پدر ومادرش اونقدر تعجب می کنن که سریع اونو می برن دکتر ، چرا؟
چون جرالد فقط می تونه صدای افکتهای صوتی (چیزایی مثه بوئینگ بوئینگ یا صدای شکشتن شیشه و ...) رو دربیاره و نمی تونه حرف بزنه
ولی دکترا نمی تونن اونو درمان کنن و جرالد پسری میشه که با افکتهای صوتی صحبت می کنه
اگه می خوایین بدونین چی میشه اگه تویه یه نمایشگاه لوازم شیشه ای مرتب صدای شکستن شیشه بیاد یا اینکه چطور میشه با افکتهای صوتی آدرس داد یا اینکه چطور صدای موتور ماشینه خراب به جرالد کمک می کنه حتماً این کارتونو ببینید
[attachment=10656]
حواشی ؛
اولین بار 25 ژانویه 1951 (پنجشنبه 5 بهمن 1329) شرکت United Productions of America (UPA) انیمشنی به نام Gerald McBoing-Boing طراحی کرد که برندۀ جایزۀ Academy Award برای انیمشنهای کوتاه شد ،موفقیت این فیلم باعث شد که کتابها و کارتونهای زیادی در مورد جرالد ساخته بشه
ولی کارتونی که توی تلویزیون پخش شد، برای اولین بار در 22 اگوست 2005 (دوشنبه 31 مرداد 1384) در شبکه Cartoon Network آمریکا در 26 قسمت (هر قسمت 2 بخش) پخش شد که برای اولین بار جرالد دو دوست سخنگو (حاکوب و جنی Janine and Jacob) پیدا می کنه ، تو این مجموعه جرالد 6 ساله هست
[attachment=10657]

RE: بوئینگ بوئیگ - soubasa - 2012/12/05 06:12 AM

این انیمیشن یکی از برترین انیمیشن های دنیا در بحث صدا و موزیکه!!!

یعنی واقعا قشنگه ها,هم خنده دار,هم جنبه ی آموزش داره من با این انیمیشن کلی کیف کردم!

RE: بوئینگ بوئیگ - !Web Prince - 2012/12/05 07:23 AM

آره انیمشن کم خرجی هست ولی بخاطر ایدۀ تازه ای که داره خیلی جذاب شده
حیف خیلی پرطرفدار نشد، البته فکر کنم بخاطر تبلیغات کمش باشه

RE: بوئینگ بوئیگ - soubasa - 2012/12/07 12:19 PM

آره خیلی تبلیغاتش کم بود!خیلییا هستن تا حالا اصلا اینو ندیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بوئینگ بوئیگ - !Web Prince - 2012/12/09 01:03 AM

این لحظه ای هست که بابا و مامان جرالد اونو پیش دکتر میبرن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[attachment=18353]
اینم یه نقاشی از این کارتونه که توی اینترنت پیدا کردم
[attachment=18354]

RE: بوئینگ بوئیگ - soubasa - 2012/12/13 07:52 AM

هادی مطمئنی اینو از کارتونش گرفتن؟!چون این بوینگ بوینگ کتاب داستان هم داشته که خیلی قدیمی بوده!

من بوینگ بوینگ جدید رو دیدم که واقعا یفیتش محشره,اگه عکس پیدا کردم برات میذارم!

RE: بوئینگ بوئیگ - miss pink - 2012/12/13 07:06 PM

کارتون قشنگیه.......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بوئینگ بوئیگ - !Web Prince - 2012/12/13 09:12 PM

(2012/12/13 07:52 AM)soubasa نوشته شده توسط:  هادی مطمئنی اینو از کارتونش گرفتن؟!چون این بوینگ بوینگ کتاب داستان هم داشته که خیلی قدیمی بوده!

من بوینگ بوینگ جدید رو دیدم که واقعا یفیتش محشره,اگه عکس پیدا کردم برات میذارم!

از بویینگ بویینگ چند سری کارتون ساختن، این عکس برای سری قدیمی هست
توی قسمت اول سری جدیدترش (که تلویزیون نشون داد) پدر و مادر جرالد اصلا نگران پسرشون نبودن و پیش دکتر نبردنش.

RE: بوئینگ بوئیگ - aleria - 2012/12/13 09:26 PM

ایده های نو همیشه فوق العاده اند!
من که خودم عاشق این کارتون بودم.
کلا نگاه کردنش کیف می داد.نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بوئینگ بوئیگ - soubasa - 2012/12/14 02:13 AM

ایناها اینم عکسش:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه