پارک انیمه
چرخ و فلک جادویی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: مطالب ویژه سایت (/forum-75.html)
+---- موضوع: چرخ و فلک جادویی (/thread-847.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

چرخ و فلک جادویی - !Web Prince - 2011/01/26 01:05 AM

[attachment=3887]
کارتون سه بعدی چرخ و فلک جادویی (the Magic Roundabout) از یه داستان انگلیسی معروف به همین اسم اقتباس شده
این کارتون داستان چرخ و فلکی هست که هر از گاهی به یکی از دهکده ها میره و یکی از بچه ها رو به دهکدۀ جادویی، جایی که دوگال سازندۀ اون چرخ و فلک با حقه های جادوییش ماجراهای تازه ای رو به وجود میاره، میبره

[attachment=3886]
[attachment=3888]

RE: چرخ و فلک جادویی - !Web Prince - 2011/01/26 08:38 PM

یه چیزی که یادم رفت اینه که این کارتون الان داره از تلویزیون پخش میشه که البته زمان پخشش رو یادم نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه اینکه داستان چرخ و فلک جادویی اونقدر جالبه که چند تا انیمشن عروسکی و یه انیمشن دیگه و یه فیلم سینمایی هم از روش ساخته شده

RE: چرخ و فلک جادویی - !Web Prince - 2012/02/29 02:01 PM

يادش بخير اين كارتون چقدر جالب بود
البته بعضي ها مثل رضا كارو اين كارتون رو با انيمه اشتباه گرفتن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه، در حاليكه اين كارتون هست

كسي قسمت آخرش رو يادشه چي شد؟ من نديدم

RE: چرخ و فلک جادویی - yahiko - 2012/02/29 06:11 PM

اِ این کارتونه یادش بخیر دیدمش تا آخر هم دیدمش اما یادم نمیاد دقیقا آخرش چی میشه ولی دختره رو یادمه که از دوباره همه چی برمیگرده سرجاشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چرخ و فلک جادویی - Captain Charisma - 2012/06/03 04:41 PM

به نظر من انیمیشن جالبیه فقط شخصیت هاش یکم محدوده!

RE: چرخ و فلک جادویی - soubasa - 2012/06/03 10:09 PM

کارتون جالبی به نظر میاد!! اینو کی ها پخش میکرد؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چرخ و فلک جادویی - Captain Charisma - 2012/06/03 10:53 PM

خیلی وقت پیش کانال 2

RE: چرخ و فلک جادویی - !Web Prince - 2012/06/05 12:08 AM

(2012/06/03 04:41 PM)captain charisma نوشته شده توسط:  به نظر من انیمیشن جالبیه فقط شخصیت هاش یکم محدوده!
بنظر من که تعداد شخصیتهاش با توجه به مدت زمان هر قسمت کافی بود.

RE: چرخ و فلک جادویی - !Web Prince - 2012/07/11 01:15 AM

امروز ساعت 3 شبکه نمایش داشت فیلم این کارتون رو نشون میداد
فردا صبح ساعت 9 تکرارش میکنه.
این فیلم در سال 2005 ساخته شده و باید بگم از خود کارتون قشنگتره

RE: چرخ و فلک جادویی - LARTEN CREPSLEY - 2012/07/20 06:54 PM

این کارتون سریالیش هم بوده؟په چرا من ندیدم با این که 24 ساعته پای تلوزینم؟ولی سینماییش رو دیدم. سینماییش که زیاد تعریفی نداشت من که خوشم نیومد این دیگه واقعا زیادی بچه گونه بود خیلی.