زمان کنونی: 2024/10/18, 04:46 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/18, 04:46 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قلعۀ هزار اردک

نویسنده پیام
POKER FACE
L.E.O.M

اعتبار: 55.0
ارسال: #21
RE: قلعۀ هزار اردک
نقل قول: دست نانی نشکسته و مشکلی نداره.
از این دستبند برای مخفی کردن یه خالکوبی استفاده میکنه. فکر کنم تو یکی از قسمتها اون دست بند رو برداشت و تاتو رو همه دیدن
علاوه بر این انواع وسایل رو توی دستبندش میذاره و ازش به جای کیف دستی استفاده میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مشکل تشخیص در از دیوار هم داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابا دمت گرررررررررررررررررررم
من الان به طرز وحشتناکی کنجکاو شدم که ببینم خالکوبیش چه جوریهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هادی اقا یا تعریف کن که چه شکلیه یا یه عکس بذارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/06/13 07:33 AM، توسط POKER FACE.)
2012/06/13 07:32 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2083.0
ارسال: #22
فکر کنم خالکوبی یه لنگر روی بازوش بود، ته لنگر به مچش ختم میشد
2012/06/16 02:48 PM
tired
Addict

ارسال: #23
من از این فیلم چیز زیادی یادم نمیاد اخه خییییلی بچه بودم میدیدمش فقط یادم میاد یکبار این اوردکه ی درو باز کرد بعد از توش کلی استخون اومد بیرون اخرش معلوم شد اونا استخونای شیر فروش بوده که اومده پولشو بگیرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2014/08/27 02:09 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #24
این که فیلم نیست! یه کارتونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/08/27 07:44 PM
dadadoom
کاربر معمولی

*

اعتبار: 30.0
ارسال: #25
خیلی باحال بود،فک کنم جمعه ها ظهر میذاشت،درسته؟یادش به خیر!نوستالژی خوبیه!کارتونهای تلویزیونی الآن اکثرا بی داستان شده!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/08/31 07:23 AM، توسط dadadoom.)
2015/08/31 07:22 AM
dadadoom
کاربر معمولی

*

اعتبار: 30.0
ارسال: #26
جالب بود،یادش بخیر!فک کنم جمعه ها ظهر میذاشت!همه طرفدارش بودن و4چشمی می دیدن!کارتونهای تلویزیونی الآن اکثرا داستان نداره!
2015/08/31 07:35 AM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #27
(2015/08/31 07:22 AM)dadadoom نوشته شده توسط:  خیلی باحال بود،فک کنم جمعه ها ظهر میذاشت،درسته؟یادش به خیر!نوستالژی خوبیه!کارتونهای تلویزیونی الآن اکثرا بی داستان شده!

(2015/08/31 07:35 AM)dadadoom نوشته شده توسط:  جالب بود،یادش بخیر!فک کنم جمعه ها ظهر میذاشت!همه طرفدارش بودن و4چشمی می دیدن!کارتونهای تلویزیونی الآن اکثرا داستان نداره!
نه هر روز میذاشت. اتفاقا این کارتون داستان خاصی نداشت  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیشتر کار روزانه داک و خدمتکارهاش رو نشون میداد. 
کارتون های الان هم داستان‎های جالبی دارن مثل سفرهای مارکو پولو یا قهرمان تنیس و ...
2015/09/05 04:34 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #28
ما دلمون برای قلعه هزار اردک و ارباب داک و نانی و ایگور پیر خیلی تنگ شده! همیشه از اون قابلیت مسافرت قلعه هم خوشمون میومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/01/17 10:11 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #29
اینم از کارتون هایی هست که هیچ وقت تکراری نمیشن. چند وقت پیش دیدمش ولی یادم نیست کجا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2021/01/29 07:02 PM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان