زمان کنونی: 2024/05/14, 01:18 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/14, 01:18 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان"رستگاری" فصل اول:انتقام

نویسنده پیام
Ilyaa_JA
فرهیخته پارک انیمه

اعتبار: 118.0
ارسال: #1
داستان"رستگاری" فصل اول:انتقام
به نام آفریننده زیبایی
سلام دوستان ممنون که میخواین وقت بزاریدو این داستانو بخونید(قشنگ داره با زبان بی زبونی میگه بیاین بخونینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
داستان واقعا داستان قشنگیه حتما پیشنهاد میکنم اگه مثل من همیشه بیکار بودید یه قسمتش بخونینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای اشنایی با شخصیت اسم و نوع شخصیتارو براتون میزارم تا با داستان ارتباط بهتری برقرار کنییدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Ilyaa_JAدر نقش ایلیا(نقش اصلی داستانو خودم برداشتم -_-):یک پسر 17 ساله با شوخ طبعی بی اندازه ولی در ادامه داستان با مشکلاتی که براش پیش میاد به یک ادم
ساکت و عصبانی تبدیل میشه(وااااومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
Hadis_4842 در نقش حدیث خواهر کوچکتر ایلیا تو داستان که یه دختر خیلی مههربون و شاده ولی در مواقع جدی از خودش هیچ رحم مروتی به خرج نمیده( مثلا موقعی
نو داستان با من دعوا میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
Dazai.Bدر نقش دازای دوست صمیمی من تو داستان از من شوخ طبع تر و در بعضی مواقع سادیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (دوستان فقط یه داستانه و قصد بی احترامی ندارم)
❤︎𝕊𝕙𝕚𝕣𝕦𝕜𝕚❤︎ در نقش یاسکو یکی از همکلاسی های حدیث تو مدرسه که خیلی اخلاق سرد و خشک و در اصطلاح بی تفاوتی رو داره
2rsaدر نقش درسا که یک دانش اموز خرخون و دوست دازای توی داستانه،شخصیت خیلی نرم و مهربونی داره ولی موقع عصبانیت...لطفا دورو برش نپلکید!
این داستان قراره سه فصل باشه و فصل های دیگه رو هم بعدن تو تاپیک جدا براتون ارسال میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امیدوارم از داستان خوشتون بیاد و فصل های بعد رو هم دنبال کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لطفا تو تاپیک نظرات این فصل برام نظراتتون رو بنویسیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه :نظرات داستان"رستگاری" فصل اول:انقام
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2021/04/19 07:06 PM، توسط Ilyaa_JA.)
2021/04/19 04:30 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

[-]
No
Error.

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان "دوستان ابدی" 2rsa 19 2,375 2021/04/17 06:50 AM
آخرین ارسال: 2rsa
  نظرشما:داستان تعطیلات heraa 9 1,385 2021/03/31 10:09 PM
آخرین ارسال: heraa