زمان کنونی: 2024/09/08, 04:07 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/08, 04:07 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیندرلا در غرب وحشی

نویسنده پیام
انلیا
خدا دوست دارم

اعتبار: 62.0
ارسال: #1
سیندرلا در غرب وحشی
بچه ها این کاملا متفاوته یعنی بر عکس اون قسمت های سیندرلا که به صورت ادم بود این به صورت حیوان هستش......

خلاصه داستان: سیندرلا که توسط یک شعبده باز به ملکه ای زیبا تبدیل شده باعث به هم خوردن مراسم خواستگاری دختران شهردار

میشود و از شهر فرار میکند.داماد که همسر رویایی خود را از دست داده به دنبال سیندرلا میگردد و ...
2012/08/18 01:18 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
انلیا
خدا دوست دارم

ارسال: #2
RE: سیندرلا در غرب وحشی
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/18 01:31 PM
انلیا
خدا دوست دارم

ارسال: #3
بچه ها کسی اینو دیده ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبه نظرتون چه طور بوده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
kheili mamnonam az in ke nazar dadin.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/18 02:12 PM
Noctis
Noctis

ارسال: #4
خب وقتی ندیدیم چی بگیم؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/19 07:34 PM
mohammad-h
H H H

اعتبار: 278.0
ارسال: #5
خیلی ممنون از این تاپیکی که لطف کردین و گذاشتین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که متعصفانه نتونستم ببینم این انیمیشن رو ولی از والپیپیر که مهسا جان گذاشته میشه فهمید که جالبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/20 06:57 PM
انلیا
خدا دوست دارم

ارسال: #6
اما کسی اشتباه نکنه من روشنتون کردم....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/20 07:49 PM
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #7
اين چيه مهسا ! بايد منتقل بشه به بخش انيميشن ! تو عكس بنظر مياد شترمرغ لاكپشتيه ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/24 03:44 PM
aleria
تازه وارد

*

اعتبار: 21.0
ارسال: #8
من این انیمیشن رو ندیدم ولی از عکسش هم خوشم نیومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چرا سیندرلا اینقدر زشته؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اون حیوون زیر پاهاش هم ترکیبیه انگارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی دوست دارم ببینمش باید جالب باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمرسی مهسا جون
2012/08/24 07:36 PM
mohammad-h
H H H

اعتبار: 278.0
ارسال: #9
به نظر من انیمیشن جالبی نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چقدر گند زدن به اسم این انیمه کلا دخترا که عاشق این انیمه هستن هم اگه ببیننش از این سری به عنوان یه سری ضعیف یاد میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/27 11:44 AM
انلیا
خدا دوست دارم

ارسال: #10
mozakhraf tar az in karton to omram nadidamمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/28 07:47 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آهنگ سیندرلا !Miss Elsa 0 950 2015/03/14 01:19 PM
آخرین ارسال: !Miss Elsa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: