پارک انیمه
زندگی با ساکاماکیا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: زندگی با ساکاماکیا (/thread-23200.html)

صفحه‌ها: 1 2

زندگی با ساکاماکیا - ciel phantomhive - 2016/02/17 02:23 PM

اگه به جای یویی بودی چه رفتاری با ما(خانواده ی ساکاماکیا)داشتی؟

RE: زندگی با ساکاماکیا - ♥☼poopak☼♥ - 2016/02/17 03:15 PM

راستش هیچ وقت نخواسته ونمیخوام جای یویی باشم....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

ولی اگه فقط چند دقیقه با اونا بودم. تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifهر جور شده قانعشون میکردم خونمو نخورن.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifوالا انگار خون قحطه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

رفتارمم باحال ومهربون مث همیشه♥تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: زندگی با ساکاماکیا - shizuko yagami - 2016/02/17 03:15 PM

انقدر باهاتون مهربون نمی بودم.
به آیاتو هم اجازه نمیدادم انقد مال من مال منی بکنه.
خوانواده منحرف.

فقط رجی بین تون خوبه.

RE: زندگی با ساکاماکیا - Ayato* - 2016/02/17 03:22 PM

الان به من توحین کردی؟(دارم به شوخی می گم.)تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: زندگی با ساکاماکیا - shizuko yagami - 2016/02/17 03:29 PM

(2016/02/17 03:22 PM)Ayato* نوشته شده توسط:  الان به من توحین کردی؟(دارم به شوخی می گم.)تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
بعله.از اونجایی که من رجی هستم(برادر بزرگترت)
برو تکالیف ریاضیت رو بنویس.
اگه اسپم محصوب میشه ادامه نده آیاتو جان

RE: زندگی با ساکاماکیا - ryomaechizen12 - 2016/04/27 02:16 PM

من اصلا حق ندارن نزدیک من بشن که بخوان خونم رو بخورن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

اما در کل من حاضر بودم به یه نفرشون این اجازه رو بدم اونم رنجی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: زندگی با ساکاماکیا - Emma Hunter - 2016/04/27 02:25 PM

اگه جای یویی بودم اول از همه وقتی کاناتو روی لبه بالکن نشسته بود و داشت شعر میخوند
اونجا پرتش میکردم پایین(گرچه زنده میموند)
و همین طور وقتی یکی داشت خونمو میخورد هیچ عکس العملی نشون نمیدادم و یهو شترق خنجر رو از پشت فرو میکردم توی بدن اون خون آشامه

RE: زندگی با ساکاماکیا - Rayan - 2016/05/05 02:03 PM

خدا به خانوادتون (ساکاماکی ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)شفای عاجل عطا کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من گردن همتونو از دم با اره برقی قطع میکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (البته خودم بیشتر به شفای عاجل نیاز دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: زندگی با ساکاماکیا - dot. - 2016/05/05 02:57 PM

اینقد میزنمشون تا راضی بشن خونمو نخورن ، یا میگم خون آشامم کنن

RE: زندگی با ساکاماکیا - aika_chan - 2016/05/05 03:30 PM

خودم شخصا رفتار مسالمت آمیزی با شو،سوبارو،رجی داشتم و اجازه میدادم خونم رو بخورنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
خون کاناتو و آیاتو رو میخوردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
لایتو هم باهاش مسابقه تیر اندازی میزاشتم که اگه از من ببره خونم رو بخورهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif