پارک انیمه
کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) (/thread-26348.html)

صفحه‌ها: 1 2

کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - Emma Hunter - 2016/09/01 11:39 AM

کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو دوست داشتید؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - Emma Hunter - 2016/09/01 11:40 AM

از اونجایی که همه شون رو خیلی دوست دارم پس میگم از ماین متنفرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - Boruto - 2016/09/01 11:46 AM

من بیشتر از اکامه خوشم میاد (البته از همه خوشم میومد)

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - !Web queen - 2016/09/02 07:00 AM

از تاسومی و ماین و اکامه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - !Emily - 2016/09/04 05:42 PM

آکامه و لئونه و تاتسومی و ماینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - 2rsa - 2016/09/27 03:30 PM

آکااااااااااامه!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - Dazai.B - 2016/09/28 06:08 PM

آکامه و تاتسومی و لئونه و چلسا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - aika_chan - 2016/09/28 08:26 PM

ناجندا و چلسامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمعلوم نبود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر کنم تنها کسیم که از تاتسومی متنفرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - shizuko yagami - 2016/11/02 11:01 PM

دخترا
لئونه
اسدس_ناجندا
شله

÷سرا:
فقط و فقط و فقط
بهترین شخصیت انیمه
لابوک
(نخندین دوسش دارم

RE: کدوم یکی از اعضای شبیخون شب رو بیشتر از همه دوست داشتید؟(اکامه گاکیل) - H joon - 2016/11/20 08:47 PM

آکامه و لئونه و 
تاتسومی