پارک انیمه
خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ (/thread-16187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - Emma Hunter - 2016/04/24 05:48 PM

خواب شوالیه خون آشام رو دیدم
دیدم یوکی مرده بعد زرو داره دیوانه وار گریه میکنه
منم مثل ماست نگاه میکردم

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - sukkie - 2016/04/24 07:13 PM

خواب دیدم دارم باریوما تنیس بازی میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Sweet Aida - 2016/07/04 09:39 AM

کلا من خواب فیلمهایی رو ک درطول روز میبینم رو زیاد میبینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا یادمه چندسال پیش ک پرشین تون آن شرلی رو پخش میکرد، ی بار یادم رفت ببینم بعد شبش کلا خواب آن شرلی رو میدیدم. خواب دیدم آنه با عصبانی میره میزنه تو گوش گیلبرت بعد یهو با هم عروسی میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد میخواستن بیان خونه ما (اونموقع خونه ما هنوز گرگان بود) بعد توی جنگل های توسـکــستان (جنگلی که ماله رشته کوه البرزه - بین شاهرود و گرگان) ماشین شون پرت میشه پایین بعد انالله و انا الیه راجعون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Soul - 2016/07/04 02:16 PM

خواب کوروکو نو بسکت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راکوزان داشت جلو چشمم رژه میرفت -_-

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - !Emily - 2016/07/04 02:41 PM

من خواب شاهزاده تنیس و دفترچه مرگ و آن شرلی و نجات رباتیک و خیلی از انیمه های دیگه رو دیدم

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - misaki4 - 2016/07/05 07:49 PM

من خواب حمله به تایتان هارو دیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

ولی شخصیت هاش نبودن فقط منو چند نفر داشتیم بدون وسایل مانور میرفتیم مردم رو نجات بدیم و غول هارو بکشیم!
که البته سریع تموم شد!
بدون هیچ اتفاقی!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Sachico.aps - 2016/07/12 08:07 PM

بچه ها من یه خواب مزخرف دیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifانیمه ای بود ولی نمیدونم مال کدوم انیمه بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اسمشم مسخره بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif اسمش ..ارتشی ها..بود!

مسخرم نکنین ها ولی داستان از این قرار بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

یه پسرموطلایی خوشکل بود تو مایه های ۱۱سالم داشت.. خواهر ۷-۸سالشو دزدیده بودن اونم رفته بود که نجاتش بده!
اما متاسفانهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifگرفتنشو...یادمه داشتن شکمشو پاره میکردن که از خواب پریدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifخب دیگه قول میدم ازاین خوابای مزخرف نبینمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - princess Anima - 2016/07/20 03:47 PM

من زیاد میبینم تقریبا هر شب میبینم تو فیری تیل شدم داداش کوچیکه جرارد تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifهر چند خودم دخترمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/07/20 04:09 PM

وای وای سوال خیلی جذاب و جالبیه!! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
میدونم شاید باورتون نشه ولی من خیلی خوابای انیمه ای میبینم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
دلیلشم اینه که همیشه قبل خواب انیمه میبینم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
go princess precure تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
Sword Art Online تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
Akatsuki no Yona تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
یه بار یه خوابی دیدم اگه بگم باورتون نمیشه!! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
همه ی پسرای خوشتیپ انیمه ای تو خوابم بودن!! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
پسرای عاشقان شیطانی ، اوسویی ، کیریتو ، ساتوشی ، اورکی و... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
وقتی مامانم از خواب بیدارم کرد کلی جیغ و داد کردم که چرا بیدارم کرده!! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - سناگل - 2016/07/20 05:48 PM

شاهزادگان تنیس و انیمشن فروزان.