پارک انیمه
ایفای نقش شهر مرگ2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش شهر مرگ2 (/thread-25877.html)

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - Princess-Sun - 2016/08/14 07:42 PM

استوس با کلافگی دستس به سرش میکشه : هوووففففف عجب اوضاعی بود.
دو عده از سربازان به برنارد کمک میکنند و اونو برای استراحت به اتاقش میبرن ؛ استوس آروم ولی طوری که بقیه بشنون میگه :
یه جورای روز عجیبی بود اونم بعد از این همه مدت تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif ولی باید یه فکری برای این کنت کرد .. درسته که الان رفته ولی باز برمیگرده !!
روی مبل میشینه و چشمهاش رو میبنده تا ذهنش رو متمرکز کنه و اتفاق پیش اومده رو درک کنه.

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - مین جی - 2016/08/14 10:22 PM

جان:اه.... من که حدیش نمیگیرم! حتما یه بچه بازی دیگس. از این جور چیزا الانا زیاد خبرش بهم میرسه. هه. یکم صبر می کنیم تا برنارد هم بیدار شه ببینیم چی میشه. انا و تیم هم فکر کنم .... خب... درست میشن.زود.

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - !Emily - 2016/08/14 10:38 PM

(آنا دستش را روی صندلی ملکه ای اش میگذارد و رو به جان میگوید)آره چند روز پیش هم سرباز های قسمت جنوبی گفتن که به چند تا معمولی حمله شده
اما بعد فهمدیدیم که چند تا جیب بر بیش تر نبودن که یخورده جوگیر شده بودن

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - Ryoma - 2016/08/14 11:42 PM

برنارد بهوش میاد بلند میشه سرشو میگیره وی با خودش میگه : آخ همه بدنم درد میکنه وای قدرتم بزار ببینم خداروشکر اون فقط نصف قدرتمو گرفته .بلند میشه میره پیش بقیه و میگه :سلام ببینم اون کنت الکساندر چی شد شماها خوبین ؟

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - Merliya - 2016/08/15 10:02 AM

تیم:آره،ما خوبیم،نگران نباش! ...  آرام بلند میشود و میگوید:من که وضعیتم رو جدی نمیگرم،ولی برای برگردوندن آنا سعی خودم رو میکنم! ... دستهایش را در جیبش فرو میبرد و ادامه میدهد:اون کنت قیافه اش عجیب بود ،از چه نوعی بود؟اجنه؟شیطان؟پری؟

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - Ryoma - 2016/08/15 10:05 AM

برنارد آروم میگه : خداروشکر که خوبین. منم سعیمو می کنم ولی تو هم باید انسان شی .نمیدونم اینا مهم نیست ولی هرچی که بود از من قدرت شیطانمو گرفت .اگه نمی رفت الان کل قدرتمو گرفته بود خیلی عصبانیم اون تنها قدرتی بود که میتونستم راحت بجنگم .

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - مین جی - 2016/08/15 10:27 AM

جان:جوش نزن برنی! الان چند تا تلگراف درباره موضوع زدم.
جیغغغع
در ناگهان باز می شود.و دوقلو ها با چک و لگد وارد میشن!
کلارک:مال منه.
انریکه :اره جون بابا!
جان:0_0
جیغغغ
جان:مگه دخترین جیغ میزنین. تو اتاقتون!انریکه!!!!
انریکه:من کلارکم.
کلارک نچ نچی کرد به علامت تاسف.
جان:خیله خب.بیرووووون.

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - Ryoma - 2016/08/15 10:48 AM

برنارد : ولی آخه من با اون قدرت میتونستم بجنگم با قدرت زندگی دادن که نمیتونم بجنگم.
جان واقعا بچه هات مثل همیشه بامزن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - مین جی - 2016/08/15 12:42 PM

جان:اه....فقط دردسرن!
محتوای مخفی (Click to View)

RE: ایفای نقش شهر مرگ2 - Ryoma - 2016/08/15 12:49 PM

برنارد با لبخند : خیلی هم خوبن بچه باید دردسر باشه دیگه و میخنده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آهای بچه ها انریکه کلارک بیاین اینجا پیش عمو ببینمتون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه