پارک انیمه
مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations (/thread-16406.html)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Nao-chan - 2016/08/21 09:07 PM

(2016/08/21 08:28 PM)M@hdi نوشته شده توسط:  سلام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ممنون میشم راهنمایی کنین
انیمه سریالی و تو ژانر (تراژیک / اکشن / رمز آلود) میتونین بهم معرفی کنین ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا از Another خوشم اومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه منظورت اینه که هرسه ژانر رو باهم داشته باشه اینا انیمه های انیمه های خوبین البته ژانر رمز آلود تو بعضیاشون شاید کم رنگ باشه ولی خب انیمه های خوبین
Tokyo Ghoul
Tokyo Ghoul Root A
Owari no Seraph
Owari no Seraph:Nagoya kessen hen
Aldnoah.Zero
Aldnoah.Zero(2015)
Bungo stray dogs
Koutetsujou no Kabaneri
Rokka no yuusha

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2016/08/21 09:44 PM

(2016/08/21 08:28 PM)M@hdi نوشته شده توسط:  سلام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ممنون میشم راهنمایی کنین
انیمه سریالی و تو ژانر (تراژیک / اکشن / رمز آلود) میتونین بهم معرفی کنین ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا از Another خوشم اومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Dantalian no Shoka درمورد یه مرد جوانه که خونه پدربزرگش و به ارث میبره و وقتی اونجا میرسه با دختر جوانی روبه رو میشه که ادعا میکنه کلید دار کتابخونه این خونه س ولی ...
FullMetal Alchemist - درمورد دوتا برادره که دست به کیماگری میزنن تا مادرشون و زنده کنن ولی ..
Kuroshitsuji - درمورد یه پسر جوانه که با یه شیطان قرارداد میبنده تا بتونه قاتل خانواده ش و پیدا کنه .

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - .Nona. - 2016/08/21 11:38 PM

اگه میشه چن تا آنیمه در سبک darker than black معرفی کنید

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Yu_chan - 2016/08/21 11:48 PM

(2016/08/21 11:38 PM).Nona. نوشته شده توسط:  اگه میشه چن تا آنیمه در سبک darker than black معرفی کنید
دوست عزیز این انیمه ها داستانی با ژانر مشابه ای با انیمه تاریک تر از سیاهی دارن:
Bungou stray dogs
Berserk
Hunter x Hunter

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2016/08/22 10:52 AM

(2016/08/21 11:38 PM).Nona. نوشته شده توسط:  اگه میشه چن تا آنیمه در سبک darker than black معرفی کنید
سلام ؛
Hamatora The Animation - درمورد یه گروه متشکل از افرادیه که از بچگی دارای قدرت های خاصی بودن و حالا از این قدرتشون قصد دارن به افراد جامعه کمک کنن ولی ...
Guilty Crown - درمورد یه پسر جوانه که با دیدن یه دختر جوان زندگیش دگرگون میشه و

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - m_m_e_a_r - 2016/08/22 02:47 PM

دوستان سلام یه انیمه سریالی در سبک خون اشام و راز الود و اکشن میگین

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Yu_chan - 2016/08/22 03:46 PM

(2016/08/22 02:47 PM)m_m_e_a_r نوشته شده توسط:  دوستان سلام یه انیمه سریالی در سبک خون اشام و راز الود و اکشن میگین
سلام دوست عزیز^-^
خب انیمه owari no seraph هست که داستان درباره دو تا پسر بچه ست که با هم دوستای صمیمی ای هستن و با حمله خون آشام ها به شهرشون زندگی و سرنوشت هر دو از هم جدا و دگرگون میشه...

Vampire knight هم هست که البته رمز آلود و اکشن خیلی نیست ولی ژانر خون آشام داره!
داستان درباره یه دختریه که تو یه مدرسه پر از خون آشام درس میخونه و اتفاقاتی براش میفته...

ولی اولی خیلی پیشنهاد میشه دو تا فصلم داره و اکشنش هم قابل قبوله^-^

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2016/08/22 08:37 PM

(2016/08/22 02:47 PM)m_m_e_a_r نوشته شده توسط:  دوستان سلام یه انیمه سریالی در سبک خون اشام و راز الود و اکشن میگین
سلام ،
Shiki درمورد یه دهکده س که بطور مرموزی مرگ های مشکوکی اونجا میفته ، داستان ترسناک و مرموزی داره .
Tokyo Ghoul خون اشامی نیست ولی پیشنهاد میکنم ببینید.
Blood+
Hellsing

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - سینا 15 - 2016/08/22 09:10 PM

سلام
ببخشید من سیزن اول دی گری من رو ندیدم لی چون پر سر و صدا شده میخوام سیزن دو رو ببینم نت ندارم تا سیزن یک رو دانلود کنم بنظرتون عقلانیه که من سیزن دو رو شروع کنم به تماشا یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین.

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2016/08/22 09:39 PM

(2016/08/22 09:10 PM)سینا 15 نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید من سیزن اول دی گری من رو ندیدم لی چون پر سر و صدا شده میخوام سیزن دو رو ببینم نت ندارم تا سیزن یک رو دانلود کنم بنظرتون عقلانیه که من سیزن دو رو شروع کنم به تماشا یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین.
سلام
نه باید حتما سیزن اول و ببینید تا درمورد داستان گیج نشد .
پیشنهاد میکنم مانگاش و بخونید مانگاش از انیمه قشنگتره.