پارک انیمه
خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ (/thread-16187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ODESA - 2016/07/20 06:03 PM

من یا کم خواب میبینم یا بیشتر خوابام رو به یاد نمیارم ولی به احتمال زیاد گزینه ی دومه
فقط ی خواب انیمه ای دیدم اونم ناروتو بود که خیلی بی مزه بود ساسکه تو کشتی بود این تنها سکانسیه که ازش بیاد دارم فک کنم ناروتو و ساکورا هم بودن !

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Judy - 2016/07/21 08:08 AM

سوباسا تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Sachico.aps - 2016/07/25 12:21 AM

حمله به تایتان ها!!!!خخخخخ

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - tennf12 - 2016/09/06 06:29 PM

منم خواب شاهزاده تنیس دیدم

خواب بروبچ تیم هیوته رو دیدم تو مدرسه بودن نصفشون داشتن پینگ پنگ بازی میکردند

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - cyanide - 2016/09/06 07:26 PM

هیچکدوم.
ولی تا دلت بخواد خواب چرت و پرت دیدم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - AceSenpai - 2016/09/06 08:04 PM

3 بار خواب انیمه ای دیدم...
2 بار وکالویدی بود... دفعه اوّل، خونه خودمون بود ولی من میکو شده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مسخره بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دفعه دوم خودم بودم توی خونه ی وکالویدی ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (یعنی جا به جا شد) و فکر کنید شروع خواب چی بود؟!!!
من لباس عروس پوشیده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و داشتم با لِن ازدواج می کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دفعه سوم که دیگهههههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - AceSenpai - 2016/09/06 08:05 PM

(2016/07/25 12:21 AM)Sachico.aps نوشته شده توسط:  حمله به تایتان ها!!!!خخخخخ
وای وای وای مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - میتراااا - 2016/09/07 02:15 PM

من همین دیشب تقریبا 39 قسمت ناروتو شیپودنو دیدم...جالب اینجاست که دیشب خوابشم دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - shizuko yagami - 2016/09/07 02:39 PM

فوتبالیست ها
خواب دیدم فوتبالیست های واقعی با سوباسا و کاکرو و... دارن بازی میکنن
واقیا بردن

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Aisan - 2016/09/08 12:44 PM

خواب انیمه مشخصی رو نمی بینم اما کارکترهای مورد علاقه ام از انیمه های مختلف رو خواب می بینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما یه بار خواب دیسیدیا فاینال فانتزی رو دیدم با کیفیت full HDمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه