پارک انیمه
مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations (/thread-16406.html)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - !Emily - 2021/02/01 07:02 PM

(2021/02/01 06:57 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  
(2021/02/01 06:54 PM)'Hadis_4842' نوشته شده توسط:  اها ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پول وَده 💂‍♂️🚬
نگاه نگاه تروخدامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حدیث جان مادر برو انیمه ات رو ببین توجه نکنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - آتیش پاره - 2021/02/01 07:06 PM

یه سوال دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این یکی مال کدوم انیمس؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - آتیش پاره - 2021/02/01 07:07 PM

(2021/02/01 07:02 PM)!Emily نوشته شده توسط:  
(2021/02/01 06:57 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  
(2021/02/01 06:54 PM)'Hadis_4842' نوشته شده توسط:  اها ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پول وَده 💂‍♂️🚬
نگاه نگاه تروخدامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حدیث جان مادر برو انیمه ات رو ببین توجه نکنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوهوم باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Dazai.B - 2021/02/01 07:14 PM

(2021/02/01 07:06 PM)Hadis_4842 نوشته شده توسط:  یه سوال دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این یکی مال کدوم انیمس؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Darling in the Franxx

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - آتیش پاره - 2021/02/02 11:09 AM

اهم... اهم..یه سوال دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این مال چه انیمه ایه؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - !Emily - 2021/02/02 11:21 AM

(2021/02/02 11:09 AM)Hadis_4842 نوشته شده توسط:  اهم... اهم..یه سوال دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این مال چه انیمه ایه؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
My hero academia

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - آتیش پاره - 2021/02/07 08:28 AM

متاسفانه من الان فهمیدم که انیمه یونا دختری از سپیده دم فصل دوم نداره!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه یه انیمه ای میشناسید که شبیه این باشه بهم معرفی کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با تشکرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - !Emily - 2021/02/07 10:46 AM

Fushigi Yuugi (Mysterious Play)
Saiunkoku Monogatari
Arslan Senki (The Heroic Legend of Arslan)
Romeo X Juliet
Akagami no Shirayuki-hime*
Seirei no Moribito
Nanatsu no Taizai (The Seven Deadly Sins)
Berserk
Inuyasha
Rokka no Yuusha
اعتراف می کنم سرچ کردم و خیلی هاش رو ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولییی اونی که ستاره زدم واقعا شبیه ههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - آتیش پاره - 2021/02/07 10:49 AM

(2021/02/07 10:46 AM)!Emily نوشته شده توسط:  Fushigi Yuugi (Mysterious Play)
Saiunkoku Monogatari
Arslan Senki (The Heroic Legend of Arslan)
Romeo X Juliet
Akagami no Shirayuki-hime*
Seirei no Moribito
Nanatsu no Taizai (The Seven Deadly Sins)
Berserk
Inuyasha
Rokka no Yuusha
اعتراف می کنم سرچ کردم و خیلی هاش رو ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولییی اونی که ستاره زدم واقعا شبیه ههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واییی خیلی ممنون😍😍😍

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - heraa - 2021/02/07 04:49 PM

(2019/10/15 07:48 PM)'kaneky ken' نوشته شده توسط:  
(2010/08/12 12:11 AM)'Icchi' نوشته شده توسط:  عزیز دو تا انیمه هست که همه میگن شبیه Death Note و تو همون مایه هاست یکی Code Geass و یکی Detective Conan
میشه کمی در باره این دو توضیح بدین

خیلی دوست دارم detective canon رو شروع کنم چون هم انیمه معروفیه هم کاراگاهیه
تعداد قسمتاشم خیلیه هزار قسمته  ( اسپم: فک کنم بعد از دیدنش بتونم برم اف بی آی استخدام شم)
نظر کسایی که دیدن راجبش چیه ؟