پارک انیمه
از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! (/thread-8542.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - youi - 2015/03/19 10:49 PM

اگ من يعني اصلا اين شخصيت روي مخم راه مي رهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - shining dream - 2015/04/22 09:50 PM

(2014/09/27 12:15 AM)'shining dream' نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههیوگا هیناتای @#$%@$%&*$#%$#مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تو انیمه ناروتوی عزیزممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبوا هنکوکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه @##$%^&*#@$%$%^$# توانیمه وان پیس فوق العادهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینقده از این دوتا شخصیت @#$%*&@#$$%#@@#%%*#$@$ متنفرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکه حد نداره فقط اگه دستم بهشون برسه انگشتاشون روخورد میکنم با شیشه خط خطی شون میکنم و با اره برقی تیکه تیکه شون میکنم و میندازمشون تو چرخ گوشت
و هنوز هم دلم خنک نمیشه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دلم میخواد تموم استخونهاشون روخورد کنم قلب کثیفشون روبندازم سطل زباله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تریلی 18 چرخ از روشون رد شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهباچوب بیسبال ومیله فولادی بزنمشون
دلم میخواد اون چشماشون روبا دستم ازجا در بیارم نفرت انگیز ترین ها حال بهم زن ترین ها #@#$%&*@$$ #@@*%@@#×÷+_× هرچی از نفرتم از این دوتا بگم کم گفتم حتی دلم نمیخواد اسمشون رو بشنوم با حضور $@$#%&*#%%#@ شون انیمه رو کثیف میکنن
اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه این دوتا
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی×@!##$%&*!@$#!@$#@##$# هستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بغیر از هنکوک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هیناتا الان یه شخصیت اضافه شد اوریهیمه اینوء
دختره احمق لوس ننر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکثر بخشهایی که تو انیمه براش گذاشتن اصلا تو مانگا نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دلم میخاد نابودش کنم دختره احمق حال بهم زن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از این سه تا خیلی خیلی خیلی خیلی متنفرم
دختره اینوء سد راه ایچیگو و روکیا هم هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وتازه اعترافش به ایچیگو تومانگا اصلا نبوده دختره@#$%@*&#$%^ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - ali#_# - 2015/04/22 09:55 PM

وای نگو که حالم از تن تن تو نارتو بهم میخوره اضافیه اضافیه

کان هم تو بلیچ کلا رومخمه با اون حرکاتش

و هرکی که بیاد بین کانامه و یوکی&_&

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Nao-chan - 2015/04/27 02:35 PM

ایزومی آکازاوا-تاکاکو-توموهیکو کازامی -------------->انیمه دیگری

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - ×RiN× - 2015/05/19 10:33 AM

لینالی و اسدث
متنفرم ازشون

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Arararagi - 2015/05/19 11:21 AM

ناروتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رواعصابمه بدجورمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - ali#_# - 2015/05/19 11:25 AM

کارین تو ناروتو روی مخههههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - miss tezuka - 2015/05/26 06:37 PM

یوکی تو شوالیه خون اشام

یویی تو عاشقان شیطانی

ساکونو و کاباجی تو شاهزاده تنیس

ساکاکیبارا تو انادر

و...

همشون رو مخم راه میرن مخصوصا یوکی

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - irjimha - 2015/06/28 02:00 PM

من دوست دارم اشنایدر توی انیمه ی کاپیتان سوباسا رو با دو تا هفت تیر بکشم!!!

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Hibiki-chan - 2015/07/27 02:33 PM

اممممممتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

تا حالا بهش فکر نکردم 
اممممم رجینا مال دوکی دوکی پریتی کیور چون صداش خیلی رو اعصابم راه میرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif