پارک انیمه
قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ (/thread-10218.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - asha3f - 2016/08/07 09:08 PM

به نظر من هیچی مثل ناروتو نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه: D

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - میتراااا - 2016/09/07 03:30 PM

اول ناروتو به خاطر استقامت و تسلیم نشدنش
بعدشم لولوش لامپروژ((کد گیاس))که از اول مثل یه قهرمان اومد و آخرشم مثل یه قهرمان رفت...

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - X Phoenix X - 2016/09/07 03:55 PM

درحال حاضر یاتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وگرنه تاهمین هفته پیش روی موستانگ بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - Ryoma - 2016/09/07 04:17 PM

از بچگی تا الان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
: سوباسا . تای از دیجیمون . ریکو و رتسو از برندگان کوچک . تایو از نجات رباتیک . ریوما از قهرمانان تنیس . آتسوشی و دازای و اون عینکیه تو سگ های ولگرد بانگو و یوئیچیرو یاکویا تو آخرین سراف .

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - Maboox - 2016/09/07 06:45 PM

تا قبل اینکه کدگیاس ببینم لایت یاگامی بود ولی الان 1-2 سالی بود لولوشه تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - Aisan - 2016/09/07 06:47 PM

فکر می کنم لایتینگ رو بشه به عنوان قهرمان گفت:/
از بین پسر ها هم وینسنت رو قهرمان می دونم:/
کلا دنیای انیمه ای من از فاینال فانتزی نقش گرفته:/

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - Loobia - 2016/09/11 02:15 AM

کیریتو و ریوما

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - EgO DeAtH - 2016/10/01 02:29 PM

تاتسومی و لوفی...

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - Shinoa - 2016/10/01 08:25 PM

اگه منظور از قهرمان یعنی حتما باید توی انیمه جنگی باشه که هنوز قهرمان ندارم.اگه یعنی کسی که خیلی دوسش دارین من سوراگا رن توی انیمه ضربان تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif و نارو توی انیمه شکار ارواحتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif رو خیلی دوست داشتم.

RE: قهرمان انیمه ایه شما کیست؟ - cheryl - 2016/10/02 02:20 PM

کاناده و یاتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه