پارک انیمه
پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم (/thread-2191.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - !Web Prince - 2015/09/01 03:33 AM

(2015/08/29 08:24 PM)Chris Redfield نوشته شده توسط:  نمیدونم این کتاب رو پیشنهاد کردم یا نه ولی الان میگم .
بیشعوری
نوشته ی خاویر دمیت .
واقعاً جالبه هم طنزه هم روانپزشکی ، کتاب جالبیه .
شاید بعد از خوندنش بتونید با خیلی از اشخاص کنار بیایید .
خب این کتاب در واقع فقط 30 صفحه اولش بدرد خوندن می خوره، بقیه اش فقط تکراره! بیشتر معروفیتش هم بخاطر اسمش هست نه محتواش.

(2015/08/31 10:53 PM)دختر شاه پریان نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فکر کنم کتاب جالبی باشه! عکسش که قشنگه!

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Michiru - 2015/09/02 03:53 PM

یک کتاب دیگه هم تازه خوندم به اسم جنگ پتروس
داستان جالبی بود ...یه درمان از ماجراهای جنگ های یونان با کشور های دیگه مثل انگلیس و از زبان شخصیت اول داستان (پتروس ) روایت شده ...

ماجراهای خانواده ی پتروس که در این دوران چه مشقت هایی کشیده اند و خواهرش ...
پیشنهاد میکنم مطالعه کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - diana king - 2015/09/02 04:06 PM

کارولاین رو من تازه خوندم قشنگه.
کتاب عطش مبارزه هم عالیه....من تازه شروعش کردم الان فصل 13 هستم،
تا اینجا که عالی بودهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

راستی اینجا داستان کوتاه نمیخونه؟؟؟
معرفی کنین لطفا.
به نظر من داستان های کوتاهی که خوب نوشته میشن از خیلی از رمانها باارزشترن
مثلا بعضی از نوشته هزیدی اسمیت عالین!!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - white knight - 2015/09/04 11:45 AM

(2015/09/02 04:06 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  کارولاین رو من تازه خوندم قشنگه.
کتاب عطش مبارزه هم عالیه....من تازه شروعش کردم الان فصل 13 هستم،
تا اینجا که عالی بودهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

راستی اینجا داستان کوتاه نمیخونه؟؟؟
معرفی کنین لطفا.
به نظر من داستان های کوتاهی که خوب نوشته میشن از خیلی از رمانها باارزشترن
مثلا بعضی از نوشته هزیدی اسمیت عالین!!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

جزیره ی بی تربیت ها رو خوندی؟نسبتا کوتاهه!

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - سهیل 21 - 2015/09/23 11:48 PM

من امروز  بخش هایی از جزیره بی تربیت ها رو خوندم فکر میکردم خیلی کمدی تر باشه.
ولی بازم خوبه به بقیه پیشنهاد میکنم یکم از وقتشون رو بهش تعلق برن.

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Yūichirō Hyakuya - 2015/09/23 11:51 PM

(2015/09/23 11:48 PM)'سهیل 15' نوشته شده توسط:  من امروز  بخش هایی از جزیره بی تربیت ها رو خوندم فکر میکردم خیلی کمدی تر باشه.
ولی بازم خوبه به بقیه پیشنهاد میکنم یکم از وقتشون رو بهش تعلق برن.

آره خیلی خوبه فک کنم بخش2روخوندی چونکه بخش یکش خیلی طنزه آدم روده بر می شه از خنده
من کتاب متیو بازینگتون رو پیشنهاد می کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Dr.lolo - 2015/09/24 12:47 AM

ببخشید دوستانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کتاب های ترسناک(خیلی نه که سکته کنم^_^) چی پیشنهاد میکنید؟
من سری کتاب های تالار وحشت و تونل وحشت رو خوندم ولی ترسناک نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Yumiko - 2015/09/30 07:20 PM

(2011/11/16 11:00 PM)kai-r2 نوشته شده توسط:  

من اومدم اینجا دیدم جای این توپیک تو این سکشن خالیه حالم وحشتناک گرفته شد. اینکه خودم آستین بالا زدم

اینجا کتاب هایی که فکر می کنین خوندن و خریدنشون یا دانلود کردنشون ارزش داره رو به همدیگه معرفی کنین. یه خلاصه کوچولو هم ازش بدید. نظرتون رو هم بگید
اگه یادتونه قیمت و اینکه از کجا خریدید رو هم بگید
اگه توانتون می رسه یه عکس از جلدش هم بذارین اینجا

کتابهای معرفی شده اینجا:
روی عکس کلیک کنید

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کتاب درسی هم قبوله؟

کتاب های خیلی سبز جالبن ولی تو آزمون ها معمولا نمياد

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - miss pink - 2015/09/30 08:14 PM

سالار مگسها
این کتاب جز کتاب ها مورد علاقه منه و چون کتاب معروفی هستش فکر کنم خیلیا خونده باشن ولی بازم معرفیش خالی از لطف نیست...
خلاصه:داستان ماجراي شگفت آور گروهي پسر بچه است مدرسه اي انگليسي است كه در طي جنگ هسته اي و خانمان سوز عازم منطقه اي امن ميشوند ولي سقوط ناگهاني هواپيما آنان را ملزم به اقامت در جزيره اي استوايي ميسازد. در آغاز همه چيز به خوبي پيش ميرود و آنان بي دغدغه و سبك بال جزيره خوش آب و رنگ و سرسبز را در مينوردند. اما اندك زماني پس از آن روحيه شرارت بار تندخوي بعضي از پسرها بهشت زميني را به دوزخي از آتش و خون مبدل ميكند و تمامي مظاهر خرد و پاك انديشي از وجودشان رخت بر ميبندد.
سالار مگس ها اگرچه گزارشي درباره ي بچه هاست، براي بچه ها نيست. كشمكش دروني نيروهاي متضاد خير و شر درون مايه داستان را شكل ميدهد.
داستان از جایی شروع میشه که بچه ها بعد از سقوط هواپیما خودشون رو توی یه جزیره خالی از سکنه میبینن و اولش هیچ کدوم به اتفاقی که براشون افتاده اهمیتی نمیدن و خوش و خرم مشغول بازی میشن با گذر زمان به فکر راهی برای نجات میگردن آتیش روشن میکنن یه قبیله تشکیل میدن و...خلاصه این که یه مدتی خوش و خرم این وضعیت ادامه پیدا میکنه ولی ...بقیش رو وقتی خوندید میفهمید
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

داستانی فوق العاده تاثیر گذار

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Suiiki - 2015/10/01 12:39 PM

(2015/09/24 12:47 AM)'dahiya' نوشته شده توسط:  ببخشید دوستانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کتاب های ترسناک(خیلی نه که سکته کنم^_^) چی پیشنهاد میکنید؟
من سری کتاب های تالار وحشت و تونل وحشت رو خوندم ولی ترسناک نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کتاب سکوت بره ها رو بخون وحشتناکه !