پارک انیمه
نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan (/thread-14053.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - کاگامی - 2015/02/01 04:57 PM

من تقریبا 3 بار این انیمه رو دیدم و یه ذره در موردش میدونم مثل این که غول زره پوش و اون غول بزرگه کین و این که انی اون دوتا رو میشناسه و از وجود هم خبر داشتن
غول ارن با غول زن ، زره پوش و بزرگه فرق داره ، غول ارن پوست داره ولی اون ها ندارن و من فکر میکنم انی و غول انسان های دیگه از بدره تولد می تونستن به غول تبدیل شن اما ارن توسط امپولی که پدرش بهش تزریق کرد به غول تبدیل شد متاسفانه نمیشه از روی انیمش چیز زیادی درمورد منشاء غول ها و غول انسان ها فهمید که بتونیم بگیم این جنگ چرا اتفاق افتاده اما با توجه که فقط غول زن (انی) رفت دنبال ارن میتونین و غول انسان های دیگه خودشون رو نشون ندادن ، این قضیه فقط برای انی مهم بوده احتمالا می خواسته بیشتر در مورد ارن بدونه و این که اون این همه وقت اون رو میشناخته و متوجه نشده بود و غیره

این نظر شخصی منه که غول انسان ها یه سازمان مخفی دارن و با توجه به خاطراتی که از انی نشون داد میدونیم که اون زندگی سختی داشته و همیشه به عنوان یه سرباز مبارزه کرده و این که ارن ارن خارج از سازمان اون ها بوده براش جالبه

ولی این ها چیزی نیست که بشه حدس زد و باید منتظر فصل دوم انیمه باشیم

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Petra - 2015/02/01 05:23 PM

(2015/02/01 04:57 PM)'کنت' نوشته شده توسط:   من تقریبا 3 بار این انیمه رو دیدم و یه ذره در موردش میدونم مثل این که غول زره پوش و اون غول بزرگه کین و این که انی اون دوتا رو میشناسه و از وجود هم خبر داشتن
غول ارن با غول زن ، زره پوش و بزرگه فرق داره ، غول ارن پوست داره ولی اون ها ندارن و من فکر میکنم انی و غول انسان های دیگه از بدره تولد می تونستن به غول تبدیل شن اما ارن توسط امپولی که پدرش بهش تزریق کرد به غول تبدیل شد متاسفانه نمیشه از روی انیمش چیز زیادی درمورد منشاء غول ها و غول انسان ها فهمید که بتونیم بگیم این جنگ چرا اتفاق افتاده اما با توجه که فقط غول زن (انی) رفت دنبال ارن میتونین و غول انسان های دیگه خودشون رو نشون ندادن ، این قضیه فقط برای انی مهم بوده احتمالا می خواسته بیشتر در مورد ارن بدونه و این که اون این همه وقت اون رو میشناخته و متوجه نشده بود و غیره

این نظر شخصی منه که غول انسان ها یه سازمان مخفی دارن و با توجه به خاطراتی که از انی نشون داد میدونیم که اون زندگی سختی داشته و همیشه به عنوان یه سرباز مبارزه کرده و این که ارن ارن خارج از سازمان اون ها بوده براش جالبه

همممم پس ینی اون دوتا غول دیگه که ادمن با همون انی با یه سازمانی چیزی هستن که به غولا بیشتر کمک میکنن تا آدما ؟؟ مثلا چجوری ؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - کاگامی - 2015/02/01 05:35 PM

(2015/02/01 05:23 PM)Petra نوشته شده توسط:  
(2015/02/01 04:57 PM)'کنت' نوشته شده توسط:   من تقریبا 3 بار این انیمه رو دیدم و یه ذره در موردش میدونم مثل این که غول زره پوش و اون غول بزرگه کین و این که انی اون دوتا رو میشناسه و از وجود هم خبر داشتن

همممم پس ینی اون دوتا غول دیگه که ادمن با همون انی با یه سازمانی چیزی هستن که به غولا بیشتر کمک میکنن تا آدما ؟؟ مثلا چجوری ؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

گفتم این نظر شخصی منه و معلوم نیست درست باشه اگه دوست داری بفهمی برو مانگاش رو بخون اما بصورت کامل درمورد انیمش صدق نمی کنه

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Petra - 2015/02/01 05:57 PM

(2015/02/01 05:35 PM)'کنت' نوشته شده توسط:  
(2015/02/01 05:23 PM)'Petra' نوشته شده توسط:  

گفتم این نظر شخصی منه و معلوم نیست درست باشه اگه دوست داری بفهمی برو مانگاش رو بخون اما بصورت کامل درمورد انیمش صدق نمی کنه

خب میدونم خواستم نظرتو کامل تر بدونم ~
3-4 قسمت مانگای بعد از انیمه ش رو خوندم ولی انیمه ش یه هیجان دیگه داره... برا همین میخوام صب کنم انیمه ش بیاد.....

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - dante - 2015/02/10 09:42 AM

(2015/01/31 07:12 PM)'annie' نوشته شده توسط:  به نظر منم این انیمه نقصی نداشت ولی...
من درگیر قسمت 15ام.وقتی ارن میاد پیش لیوای میگه من کجا بخوابم به گوشه سمت چپ
قسمت پایین نگاه کنید زمین شیب دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifمن به هر کی میگم،میگه نه،ندارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
البته زیاد مهم نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

من نگاه کردم ولی به نظر من هم شیب نداره فقط به خاطر طراحی پرسپکتیو صحنه هست که اینجور به نظر میاد

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - *afg* - 2015/02/13 12:12 AM

نقص خاصی نداره
مشکل؟ شما یه مشکل به من نشان بده! ما اصلا موشکل نداریم

فقط امیدوارم که فصل دوم و باقی ماجرا رو ماست مای نکنن
چون کلی راه داریم تا دشمنای داخلی رو شکست بدیم
سپس دشمنای خارجی و دلایل دشمنی داخلیا و خارجیا. افزایش قدرت نیروهای انقلابی و برگ برنده که ارن باشه
شما نبردی رو فرض کنید که ارن در حالت غول شمشیر به دست و تجهیزات رزمی سر غولها رو میبره
حالا با پیدا شدن راز زیرزمین یه لشکر غول انسانی و مسلح!
یعنی اگه ماسمالی کنه خودم میکشمش

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Petra - 2015/02/13 07:49 PM

(2015/02/13 12:12 AM)'*afg*' نوشته شده توسط:  نقص خاصی نداره
مشکل؟ شما یه مشکل به من نشان بده! ما اصلا موشکل نداریم

سپس دشمنای خارجی و دلایل دشمنی داخلیا و خارجیا. افزایش قدرت نیروهای انقلابی و برگ برنده که ارن باشه
شما نبردی رو فرض کنید که ارن در حالت غول شمشیر به دست و تجهیزات رزمی سر غولها رو میبره

منم همراهت میام برای کشتنشون اگه ماسمالی کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - *afg* - 2015/02/13 08:51 PM

(2015/02/13 07:49 PM)Petra نوشته شده توسط:  
مشکل؟ شما یه موشکل به من نشان بده! ما اصلا موشکل نداریم

منم همراهت میام برای کشتنشون اگه ماسمالی کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
غیر از اون اگه خدای نکرده خون مارکو هدر بره :
زبس در دل گل یادش شکوفاست
نیستان را به آتش میکشانم

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Petra - 2015/02/14 10:32 AM

(2015/02/13 08:51 PM)'*afg*' نوشته شده توسط:  
(2015/02/13 07:49 PM)'Petra' نوشته شده توسط:  
مشکل؟ شما یه موشکل به من نشان بده! ما اصلا موشکل نداریم

غیر از اون اگه خدای نکرده خون مارکو هدر بره :
زبس در دل گل یادش شکوفاست
نیستان را به آتش میکشانم

مارکو و پترا تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
(و البته بقیه کسایی که من دوستشون دارم و میمیرن در مانگا و اینده...)

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - abaneh - 2015/04/23 10:34 AM

(2015/02/01 03:57 PM)Petra نوشته شده توسط:  من یه مشکل دارم در مورد این ادمایی که غول میشن... مث همون خود eren... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
چون spoil به حساب میاد کسایی که کامل ندیدن نخونن! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

توی مانگا اون دوتا غول یعنی غول زرهی و غول بزرگ هویتشون مشخص شده ،ولی هدفشون نه ، اما اینا انگار با یه گروه یا سازمانی در ارتباط هستن .