پارک انیمه
اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ (/thread-19523.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - Aisan - 2015/06/14 12:02 PM

ربو جت رو دوست داشتمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - Arararagi - 2015/06/15 09:56 AM

لطفا ربات مخفی کارو هم اضافه کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسایی هستن که شاید از جی و ربات مخفی کار خوششون بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - miss tezuka - 2015/06/15 10:11 AM

(2015/06/15 09:56 AM)شاهزاده تنیس نوشته شده توسط:  لطفا ربات مخفی کارو هم اضافه کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسایی هستن که شاید از جی و ربات مخفی کار خوششون بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثل تومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه اضافه میکنم

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - Arararagi - 2015/06/15 10:16 AM

(2015/06/15 10:11 AM)miss tezuka نوشته شده توسط:  
(2015/06/15 09:56 AM)شاهزاده تنیس نوشته شده توسط:  لطفا ربات مخفی کارو هم اضافه کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه اضافه میکنم
آره مثل خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس سریع اضافه کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - diana king - 2015/06/15 10:17 AM

من ميگم ربو جت آزمون باحالتره البته من این انیمه رو کامل ندیدم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - miss tezuka - 2015/06/15 10:18 AM

(2015/06/15 10:16 AM)شاهزاده تنیس نوشته شده توسط:  
(2015/06/15 10:11 AM)miss tezuka نوشته شده توسط:  
باشه اضافه میکنم
آره مثل خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس سریع اضافه کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه سوال چجوری میشه اضافه کرد
مال من نظر سنجی نمیاد

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - tezuka kunimitsu - 2015/06/21 12:13 PM

من عاشق روبو جتم و دوست دارم فرمانده اون بشم
بعد روبو جت به ترتیب از روبو آتش و روبو پلیس و روبو جایرو و روبو دریل خوشم میاد

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - +Sara Ss3+ - 2015/06/22 08:10 PM

روبو جت.......
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - Tachikawa Mimi - 2015/07/02 11:58 AM

روبو جت چقدر طرفدار داره بابا ایول
یکیشم خودمم

RE: اگه تو انیمه نجات رباتیک بودی دوست داشتی فرمانده کدوم ربات بشی؟ - miss tezuka - 2015/07/03 10:48 AM

کاملا موافقم
مثل من که طرفدارشم ولی خدایی روبو پلیس هم خوشگله ها