پارک انیمه
تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) (/thread-20001.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - +Sara Ss3+ - 2015/08/24 01:33 PM

اینجانب ساسکه هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Arararagi - 2015/08/24 02:10 PM

سايتش برا من فيلترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - ~STAR~ - 2015/08/24 09:15 PM

هیناتا شدم
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Mona Lupin - 2015/09/07 08:31 PM

(2015/06/26 11:41 AM)'negar9' نوشته شده توسط:  وایسا ببینم این چه وضعیه؟-__________-من چرا پسر شدم؟-__________-
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم همین
ناروتوشدم
درحالی که پسرنیستم

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Black butler - 2017/06/02 01:13 AM

I am Hinata HyuugaYou are Hinata. Shy and quiet, you are intelligent and strong, but you let your emotions get in the way. Like Hinata, when you have a crush on someone, you blush and can be shy around them. You don't like confrontation, and especially hate fighting.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه