پارک انیمه
نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ (/thread-20717.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - usui-san - 2015/09/04 07:16 PM

اره موافقم ههههه

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - ryomaechizen12 - 2015/12/09 04:49 PM

(2015/07/20 05:33 PM)'Ryoma' نوشته شده توسط:  از نظر من که همچین باهم دوست نیستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این کینتارو به ریوما میچسبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خوشم نمیادش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چرته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه آدم خونسرد با یه آدم شاد و سرحال و پرحرف مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیسازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دقیقا نظر من همینه اخه کجا نوشتن یا گفتن یه ادم پر حرف با یه ادم کم حرف میسازهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - digimon81 - 2015/12/09 04:55 PM

خوب کینتارو مثه کنه به ادم میچبه مخصوصا به ریوما

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - tornado/naboodgar - 2015/12/09 06:13 PM

دوستیشون خیلی صمیمیه
مشکل اینجاست که ریوما اروم و ساکته
ولی کینتارو خیلی شیطون و پرحرفهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - Nao-chan - 2015/12/26 05:57 PM

خب به نظر من که این دوتا زیادم باهم دوست نیستن فقط کنتارو مثل کنه میچسبه به ریوما تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
همینطور که دوستان گفتن دوستی یه کم حرف و یه پرحرف اصلا تحمل کردنی نیست تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - Ryoma - 2016/01/11 09:10 PM

(2015/07/20 05:33 PM)'Ryoma' نوشته شده توسط:  از نظر من که همچین باهم دوست نیستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این کینتارو به ریوما میچسبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خوشم نمیادش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چرته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه آدم خونسرد با یه آدم شاد و سرحال و پرحرف مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیسازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم همین نظرو دارم

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - ryona-kuroko - 2016/02/04 04:57 PM

خوب من فکر می کنم ریوما اصلا قدر تویاما رو نمیدونه
تویاما خیلی بهش اهمیت میده ولی ریوما اطلا به تویاما اهمیت نمیدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - aika_chan - 2016/02/15 08:09 PM

والا!من نظری ندارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifولی دوستی شون رو دوست دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifخیلی هم خوبهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - ملیکا ایچیزن - 2016/02/15 08:10 PM

(2016/02/15 08:09 PM)***mikaela-hyakuya*** نوشته شده توسط:  والا!من نظری ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی دوستی شون رو دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی هم خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم همین طور

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - goli100 - 2016/02/15 08:35 PM

دوستای خوبی میشن