پارک انیمه
اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ (/thread-22721.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - Rayan - 2016/01/13 05:11 PM

ادامه میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون ب مرگ در انیمه ها نمیشه اعتماد کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - Nicolas - 2016/01/13 10:17 PM

به قول بالایی به مرگ در انیمه ها نمیشه اطمینان کرد!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ولی اگه انیمه ناجور تموم شه و شخصیت اول بمیره یا کلا جوری تموم شه که خوشم نمیاد این کار رو میکنم:
1- پوشه انمیمه رو شفد دیلیت میکنم!
2-بعد میرم یک لیوان آب خنک میخورم!
3- و فرض میکنم هیچ وقت این انیمه رو ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - m-eeeee - 2016/01/14 02:44 PM

من دوروز طرف کامپیوترم نمیرم تا حالم جا بیاد بعد از دوروز میرم دوباره یه انیمه که سبکش طنز باشه میبینم تا از فکر اون انیمه بیرون بیامتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - sania - 2016/01/16 03:56 PM

نمیدونم شاید هیچکاری نکنم اصن !

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - sukkie - 2016/01/17 06:14 PM

خودمو میکشتمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - !Web queen - 2016/01/20 08:00 AM

من تو فیلم دیهیم گناهکار وقتی هاره مرد خیلی گریه کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - fahim2000a - 2016/01/21 05:43 PM

سرمو میکوبم تو دیوار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی جدا از شوخی عاشق اینجور انیمه هام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی سراغ داره معرفی کنه ممنون میشم

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - Miikasa Ackerman - 2016/07/09 08:39 AM

نیشم باز میشه که یه انیمه درست حسابی شد طرف مرد
والا توی بیشتر انیمه ها کل شخصیت ها میمیرن تا شخصیت اصلی زنده بمونهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/07/09 08:49 AM

میرم کله کارگردانشو میکوبونم به دیوارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه بلایی سر شخصیت مورد علاقم بیاد ....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: اگه انیمه باز تموم بشه یا شخصیت اول انیمه بمیره چیکار می کنید ؟ - مریم جوون - 2016/07/17 11:14 AM

اه خیلی حرص میخورم