پارک انیمه
آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D (/thread-29946.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - #Chocolate Girl* - 2018/09/20 11:16 PM

(2018/09/20 09:50 PM)!Sultan نوشته شده توسط:  دوست دارم خلاصه ی یه انیمه رو بدونم ولی اسپویل نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درست مثل این میمونه که یکی بگه میخوای گیجت کنم؟تو هم بگی بلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ناموسا اسپویل خیلی خوبه من نمیدونم چرا شماها دوسش ندارین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من تا یه انیمه یا فیلم اسپویل نشه اصن نمیببنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگه اینکه از تی وی پخش شه اون وقت مجبورم تحمل کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخوام از یه سری چیزا مطمئن شم بعد سیرشو دنبال کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2018/09/20 11:19 PM

(2018/09/20 11:16 PM)#Chocolate Girl* نوشته شده توسط:  
(2018/09/20 09:50 PM)!Sultan نوشته شده توسط:  دوست دارم خلاصه ی یه انیمه رو بدونم ولی اسپویل نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درست مثل این میمونه که یکی بگه میخوای گیجت کنم؟تو هم بگی بلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ناموسا اسپویل خیلی خوبه من نمیدونم چرا شماها دوسش ندارین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من تا یه انیمه یا فیلم اسپویل نشه اصن نمیببنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگه اینکه از تی وی پخش شه اون وقت مجبورم تحمل کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخوام از یه سری چیزا مطمئن شم بعد سیرشو دنبال کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوه!من اصلا تحمل اش رو ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین امروز،خواهرم داشت واسه اون یکی ناروتو رو اسپویل می کرد بعد من واسه اینکه نشنوم چی میگن یه آهنگ متال خفن زدم صداش رو تا ته زیاد کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - !Sultan - 2018/09/20 11:20 PM

من اسپویل کردن دوست دارم ولی به شرطی که خود طرف دوست داشته باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی یکی برام اسپویل کنه خوشم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یبار یکی برام یه داستانو اسپویل کرد گفت شخصیت مورد علاقم میمیره
سرش خیلی ناراحت شدم بعد رفتم خوندم تا زندستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - !Sultan - 2018/09/20 11:21 PM

(2018/09/20 11:19 PM)❤Ereɴ Yeαɢer❤ نوشته شده توسط:  

اوه!من اصلا تحمل اش رو ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین امروز،خواهرم داشت واسه اون یکی ناروتو رو اسپویل می کرد بعد من واسه اینکه نشنوم چی میگن یه آهنگ متال خفن زدم صداش رو تا ته زیاد کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوپنینگ یکشو گوش دادی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی قشنگه اهنگشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Mi Hi - 2018/09/20 11:22 PM

اینکه برا یه نفر اسپویل کنی خیلی خوبه...مزه میده

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - #Chocolate Girl* - 2018/09/20 11:22 PM

(2018/09/20 11:22 PM)rikatokikuri نوشته شده توسط:  اینکه برا یه نفر اسپویل کنی خیلی خوبه...مزه میده

خودت منظورمه دوس داری اسپویل شه برات یا نه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - X Phoenix X - 2018/09/20 11:23 PM

هرگز!!! من مخالف سرسخت اسپویلم!! تا بتونمم برای کسی اسپویل نمیکنم
اصلا مزه ی انیمه یا کتاب یا مانگا یا فیلم از بین میره

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Mi Hi - 2018/09/20 11:24 PM

(2018/09/20 11:22 PM)#Chocolate Girl* نوشته شده توسط:  
(2018/09/20 11:22 PM)rikatokikuri نوشته شده توسط:  اینکه برا یه نفر اسپویل کنی خیلی خوبه...مزه میده

خودت منظورمه دوس داری اسپویل شه برات یا نه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نظرمو بالاتر گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Soul Killer - 2018/09/21 08:38 AM

نه .............................

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Ryoma - 2018/09/27 08:19 PM

راجب انیمه نمیخوام اسپویل شه مخصوصا اگه انیمه ی معروفی باشه ولی راجب چیزای دیگه مثل کتاب برام چندان فرقی نمیکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه