پارک انیمه
مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها (/thread-3612.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - abaneh - 2012/10/04 09:08 PM

توهمشو كه حتما بايد برن كنار درياي رودي حمومي جايي مثل اينامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - !Web Prince - 2012/10/04 09:23 PM

(2012/10/04 08:51 PM)Storm نوشته شده توسط:  هادی جان عینک رو فراموش کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه چیز دیگه هم است
همیشه توی دیجیمون ها یه نقش دختر هم است که با نقش اصلی زیاد رابطه ی خوبی نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثل روکی و تاکاتو
سارا و تای مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره یادم به عینکشون نبود
سارا منظورت sora هست؟ اون که رابطه اش با تای خیلی خوب بود و حتی وقتی برگشته بودن به دنیای واقعی و رفته بودن به منطقه غربی شهر، نشون میداد که از 2-3 سالگی با هم دوست بودن

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - King Hsn-GH - 2012/10/19 04:28 PM

خب من چندتا علامت شیطان پرستی هم تو چندتا انیمه دیده بودم.از جمله انیمه مورد علاقه ی خودم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواستید براتون میذارم ببینید دروغ نمیگم.

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - Roya - 2013/01/22 04:59 PM

(2012/10/19 04:28 PM)Mehdi-BS نوشته شده توسط:  خب من چندتا علامت شیطان پرستی هم تو چندتا انیمه دیده بودم.از جمله انیمه مورد علاقه ی خودم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره منم دیدم الان عکساش رو ندارم ولی توی دیجیمون زیاد بود .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - !Web Prince - 2013/01/28 03:34 PM

(2012/10/19 04:28 PM)Mehdi-BS نوشته شده توسط:  خب من چندتا علامت شیطان پرستی هم تو چندتا انیمه دیده بودم.از جمله انیمه مورد علاقه ی خودم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2013/01/22 04:59 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  
آره منم دیدم الان عکساش رو ندارم ولی توی دیجیمون زیاد بود .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اشتباه نکنین، شیطانی پرستی متعلق به غرب هست. کلا شیطان پرستی متعلق به فرهنگ هایی هست که قدمت زیادی ندارن یا براثر اتفاقاتی (مثل رنسانس در اروپا که گفتن همه چیز رو باید برگردونیم به زمان قبل از ظهور حضرت مسیح که هیچ دینی نداشتن) فرهنگشون کاملا از نو ساخته شده
ژاپن فرهنگ غنی و قدیمی ای داره، درسته که مسلمون نیستن ولی بی دین یا شیطان پرست نیستن. حتما در مورد معابد قدیمیشون چیزایی شنیدین
توی بعضی از انیمه ها مثل Daa Daa Daa یا همین فوتبالیستها به سوی جام جهانی 2002 به همین معابد احترام گذاشتن. چند قسمت از سفرهای میتی کمون هم توی همین معابد رخ داده

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - King Hsn-GH - 2013/01/28 08:22 PM

نوچ.
علامت پرچم اسرائیل (مثلث رو به بالا توی یه مثلث رو به پایین)
که توی یه انیمه رو گردنبند یه کارکتری بود یه علامت غیر قابل انکاره...یه علامتیه که فراماسونری بودنش بدیهیه...اصلا ربطی به معابد قدیمی و... ژاپنی ها ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - !Web Prince - 2013/01/28 10:19 PM

اون مثلث رو به پایین و رو به بالا معروفه به ستاره شش پر حضرت داوود که یکی از پیامبران بوده
در موردش حرف و حدیث های زیادی هست ولی چیزی که مسلمه اینه که توی دین یهود بیشتر کاربرد داره تا توی بقیه ادیان
گفته میشه یهودی ها در زمان های گذشته پراکنده بودن و سرزمینی نداشتن و این حضرت داوود بود که اونا رو یه جا جمع کرد. این ستاره هم نقش سپر یا انگشتر ایشان بوده.
در مورد شش گوشه اش گفته میشه که نشان از شش روز هفته دارد. مرکز ستاره را نماد روز هفتم می دونن که روز استراحت است. در موردش توی ویکی پدیا و دایره المعارف طهور اطلاعات کاملی میتونی بدست بیاری
صهیونیست ها هم شیطان پرست نیستن. یه فرقۀ تندرو از یهودی ها هستن، درست مثل طالبان که یه فرقۀ تندرو از مسلمونها هستن

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - Roya - 2013/01/29 07:01 PM

بله کلام شما متین اما من علامت دجال (یک چشم) رو توی دیجیمون دیدم و علامت پرگار و نقاله(که برای فراماسون ها هستند) و شماره ی ۶۶۶ (شیطان پزستی) رو دیدم توی دیجیمون ادونچر بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون جایی که کای کارت های دیجیمون هارو درست کرد تا بتونن به دنیای خودشون برگردن بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - ساکورا - 2013/01/29 07:57 PM

تو اکثر انیمه ها وقتی یکی از ادم خوبا ضربه ای میخوره همیشه میگه اگه قوی تر بودم این اتفاق نمیوفتاد! این جمله هم تو اکثر انیمه هایی که دیدم بود:من باید از اونا محافظت کنم!
یا پدر و مادر ندارن یا یه جا رفتن که پدر و مادر نباشه!
خلاصه خیلی چیزا دارن که تو همه انیمه ها تکرار شده
یه چیز جالبشون اینه که به روابط دوستی خیلی اهمیت داده شده

RE: مشاهدات ريزبينانه و زيركانه و جالب انيمه ها - !Web Prince - 2013/03/09 01:42 PM

(2013/01/29 07:01 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  بله کلام شما متین اما من علامت دجال (یک چشم) رو توی دیجیمون دیدم و علامت پرگار و نقاله(که برای فراماسون ها هستند) و شماره ی ۶۶۶ (شیطان پزستی) رو دیدم توی دیجیمون ادونچر بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون جایی که کای کارت های دیجیمون هارو درست کرد تا بتونن به دنیای خودشون برگردن بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب همونطوري كه گفتم شيطان پرستي در مكاتب شرقي جايي نداره. اين علامت ها هم منحصرا براي فراماسونر ها و شيطان پرست ها نيستن، يعني مثلا اينجوري نيست كه هر جايي 666 رو نوشتن منظورشون شيطان پرستي باشه