پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong (/thread-692.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - ramin 99 - 2013/01/16 10:56 PM

این سریال خیلی طرفدار داشت یکی از طرفداراش خود من بودم سه شنبه ها پخش میکرد یادش بخیر خیلی قشنگ بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - Roya - 2013/01/17 03:27 PM

(2013/01/16 10:04 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  تقدیم به همه ی اونایی که به جومونگ اعتراض کردن!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فیلم به این خوبی!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاگه تصویر انیمش عین عکس دوم تو پست پنجم باشه من دانلودش می کنم!!!!!!!

اهنگ هاش واقعا" عالی بودشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی ممنونم کاداج جان ... ضربه ای که کاداج بزنه مگه آدم جون سالم به در می بره ؟ در ضمن منم خودم سریالشو دوست داشتم . ولی میگم انیمه اش خوب در نمی آد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - Kadaj - 2013/01/17 08:29 PM

بابت ضربه باید بگم زیاد محکم نزدم ولی به هرحال خواهش می کنم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درسته سریالش خیلی قشنگ بود..ولی انیمه ش هم خب به نظر جالب میاد!! ( البته امیدوارم!!!! )مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - ramin 99 - 2013/01/17 09:10 PM

این سریال تو imdb هم امتیاز خوبی گرفته البته بعضی جاهاش خیلی سوتی داشت یه نفر هم اهنگر بود هم وزیر دربار هم سرباز هان بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - Kadaj - 2013/01/17 09:27 PM

ببینم نکنه منظورت ارباب بوفالو هستش که دوست جومونگ بود و واسش شمشیر فولادی می ساخت؟

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - ramin 99 - 2013/01/17 11:24 PM

(2013/01/17 09:27 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  ببینم نکنه منظورت ارباب بوفالو هستش که دوست جومونگ بود و واسش شمشیر فولادی می ساخت؟

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه یه نفر بود تو اهنگری کار میکرد بعد جاهای دیگه هم نقش داره خیلی مسخره س به این سریال با دقت نگاه کنی به سوتی هاش پی میبری خودم سریالشو دارم با زیرنویس 3-4 بار تا اخر نگاه کردم

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - Kadaj - 2013/01/17 11:27 PM

فهمیدم کی رو میگین شارگرد ارباب بوفالو همونی که خیلی نازک نارنجی بود و همش عشوه میومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی کلا خیلی خوب ساخته بودنش که این همه طرفدار داره

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - ramin 99 - 2013/01/17 11:31 PM

(2013/01/17 11:27 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  فهمیدم کی رو میگین شارگرد ارباب بوفالو همونی که خیلی نازک نارنجی بود و همش عشوه میومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی کلا خیلی خوب ساخته بودنش که این همه طرفدار داره
نه اون نه عین بچه ها میترسید از تسو ----- یکم پیر بود چونه ش کجه وقت کردم عکسو میگیرم میذارم

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - زاواره - 2013/01/18 11:54 AM

آره اوه اوه انقدر سوتی داشت.فقط پشت صحنش رو ببینین وامیرید ازخنده.

RE: دوبله فارسی‌ افسانه جومونگ Jumong - Anny.Strife - 2013/05/04 08:15 PM

واقعا فیلم خیلی خیلی خوبی بود . من که جز طرفدارای پر و پا قرصش بودم...

و البته عاشق سوسانو...مطمئنا این انیمیشنشم چیز جالبیه. و لااقل امتحانش می ارزه