پارک انیمه
باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... (/thread-8523.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - !Web Prince - 2013/04/04 09:58 AM

(2013/03/30 12:52 PM)soheiljj نوشته شده توسط:  من عاشق شخصیت داداش کایکو بودم با اون قدرتش ک درخت رو از ریشه می کند..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با داداشم که شینسوکه رو دوس داشت همیشه دعوا داشتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما کدوم شخصیتو دوس دارین و خاطره تونو بگین..

شیسوکه منظورت تسوکه هست؟
من بیشتر از سگارو خوشم میومد
همیشه هم دوست داشتم تسوکه و زورو با هم مبارزه کنن ببینم مهارت شمشیربازی کدومشون بیشتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - soheiljj - 2013/04/07 03:51 PM

اها اره تسوکه..چون زیاد دوسش نداشتم اسمش یادم نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زورو و تسوکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - SAGHAR AMY - 2013/04/08 09:34 AM

راستش من زیاد این کارتونو ندیدم یعی دیدما ولی هیچی ازش یادم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالان که 15 سالمه فک کنم 13 سال پیش دیدم. اون چیزایی که به عشقشون میشستم میدیدم یکیش زومبه بود یکیشم که میگفتن ایشون میتیکمانن احترام بگذاریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی حال میکردیم. داداش سینام یادشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - shezen - 2013/04/08 03:03 PM

فقظ داداش کایکو اگه نبود کارتونش به درد نمیخورد
اینم دستمال قدرت داداش کایکو
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - کاگامی - 2014/03/05 10:40 AM

من از تسوکه خوشم میاد البته از اون دختره که همراهشون بود هم خوشم میاد اما اسمش رو یادم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - X Phoenix X - 2014/03/28 03:36 PM

آخی...یادش بخیرهروقت مناسبت رحلتی تعزیه ای چیزی میشد صداوسیما اینومیذاشتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
امیدمن واسه دیدن میتی کمان روزهای وفات بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - tired - 2014/08/27 02:36 PM

فقط میتی کومان!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - *mahtab* - 2017/06/15 11:40 AM

مامور مخصوص حاکم بزرگ.........میتی کومان!!!!

وقتی تسوکه اینو میگفت همیشه به صورت خودجوش احترام میزاشتم

از تسوکه هم خیلی خوشم میومد ^^

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - 2rsa - 2017/06/15 05:51 PM

واااااااااااااااااااااااااای خدااااااااااااااا یادش بخیر عاشق این انیمه بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی علامت میتی کومانو نشون میداد همچین زوق میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: باشگاه هواداران کارتون میتی کمان.... - Lelouch.B - 2017/06/15 07:02 PM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif عهههههه یادش بخیررررر من فقط از زمبه و سگارو خوشم می اومد
اون لحظه ای هم که میگفتن علامت حاکم بزرگ میتی کومان احترام بذارین اینقد ذوق میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه