پارک انیمه
از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! (/thread-8542.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - King Hsn-GH - 2013/06/18 10:27 AM

دیگه قاتل نداریم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکی بیاد یکی رو بکشه دیگه حوصلمون سر رفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - ramin 99 - 2013/06/18 10:51 AM

من که دوست دارم کاداج رو بکشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - Roya - 2013/06/18 11:03 AM

منم می رفتم استلا رو می کشتم تا ناکتیس به غیر از من دیگه به هیچ کس فکر نکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - mehrnaz - 2013/06/18 01:36 PM

منم دوست داشتم الا رو بکشم...چون دل ناکتیس رو شکوند...من با خودم عهد بستم اگهff13رو دیدم ناکتیس نامزد دومم بشه...
در بعضی مواقع خاص هم دوست دارم کلود رو بکشم ک این خواسته ی من داستانش طولانیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منظورم از الا استلا بود...از دستم در رفت...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - Kadaj - 2013/06/18 02:45 PM

نقل قول: دوس دارم این خار پشته توی آواتار هادی رو بکشم

چطور دلت میاد این کاراکتر رو بکشی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوست داری منم لولوش رو بکشم؟ هرچند اون خدابیامرز قبلاً کشته شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ببین ، داره بهت چپ چپ نگاه می کنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: من که دوست دارم کاداج رو بکشم

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم دوست دارم سی سی رو بکشم که همش رو اعصابه!

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - *Serah* - 2013/06/18 05:10 PM

من دوست ندارم کسی رو بکشم

ولی شاید جنسیس یا انجل رو کشتم

رافوس هم سالهاست منتظر فرصتم براش

کلا از شخصیت های پلید و آب زیر کاه بدم میاد...

اگه کسی دیگه ای بود می نویسم

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - King Hsn-GH - 2013/06/18 05:29 PM

حالا خوبه دوس نداری کسی رو بکشی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه دوست داشتی چی میشد...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - *Serah* - 2013/06/18 06:21 PM

نقل قول: اگه دوست داشتی چی میشد...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب اون موقع هیچ شخصیتی باقی نمیموندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - Roya - 2013/06/18 07:57 PM

تازه من شینیگامی ریوک رو هم می کشتم چون ازش منتفرم !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زهرا خدا خیرت بده من مونم اگه اگه تاپیکو نمی زدی من عقده هامو کجا خالی می کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ان رو هم میکشتم !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داريدكدوم شخصيت انيمه اي رو بكشيد؟ - M@hdi - 2013/06/18 07:59 PM

رئیس Knights of the blood oathahمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسمشو یادم نیس..تو سورد آرت آنلاین بود
خییییییلی مغرور بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه