پارک انیمه
انیمه های محبوب تایپک 1 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: انیمه های محبوب تایپک 1 (/thread-9886.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - losi love - 2013/09/25 06:23 PM

سوبامه چان چی دوست داریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - C.Toshiro - 2013/09/25 06:23 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلیم تاپیکت خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلومه ناروتـــــــــو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اگه میشد دوتا انتخاب کنم حتما کاپتان سوباسا رو هم میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - سوبامه چان - 2013/09/25 06:25 PM

السلامو الیکم ..................

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - abaneh - 2013/09/25 06:26 PM

خب میتونی یه تاپیک اینجوری هم برای انیمیشنها بزنی.

من ناراحت نمیشم ولی ممکنه یکی فکر کنه باب اسفنجی انیمس اونوقت ژاپنیا یا خودشون رو میکشن یا تو رو !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - losi love - 2013/09/25 06:26 PM

ممنون پس کاپیتان سوباسا رو دوست داری اخی ببخشید اما یک رای بیشتر نداریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - megumi - 2013/09/26 02:14 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکد گیاسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - xBeHnaMx - 2013/09/26 02:53 PM

باب اسفنجی انیمه نیست که
انیمیشنه اگه قراره باب اسفنی رو بیارین باید سوالو عوض کنین و خیلی انیمیشن های بهتر مثل تام و جری پلنگ صورتی و ... هست

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - shining dream - 2013/09/26 02:59 PM

پس چرا پریتی کیور رو نذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا اسم پریتی کیور تو لیست رای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - Yusha-San - 2013/09/28 01:25 PM

الحقیر به سوباسا رای دادم و اونو با 3 رای پیشتاز کردم!!

والا! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه های محبوب تایپک 1 - Shina Uzumaki - 2013/10/04 10:59 AM

من که هم سونیکو دوست دارم هم کاپیتان سوباسا هم فاینال فانتزی(هر چند ندیدمش ولی از تعریفا معلومه خوبه و مشتاقانه منتظر دیدنشم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اما به ناروتو رای دادم چون بیشتر از همه دوسش دارم!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه