پارک انیمه
مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations (/thread-16406.html)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - .D Dragon - 2013/06/22 03:35 PM

بچه ها دنبال یه انیمه مشتی میگردی کیفیت برام خیلی مهمه درضمن وان پیس رو دیدم و خیلی دوست دارم مثه اون هر قسمتش بهتر از قبلی باشه و البته خنده دارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دو سه تا بچه ها گفتن بلیچ و ناروتو ولی ناروتو که کم کم تکراری میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو بلیچ هم چیز خاصی ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوتا لینک میزارم دلیل این جمله آخری رو شرح میدم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

which one is better One Piece or naruto?

Naruto Vs Bleech Vs Onepiece

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Msba - 2013/08/05 06:52 PM

دوستان در سبک Sword Art Online چی پیشنهاد می کنند؟ یعنی هم کمی اکشن و حیثیتی هم باشه کمی هم احساسی.
ممنون.

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - X Phoenix X - 2013/08/06 05:37 PM

منم ي چيزي تومايه هاي فوتباليست هاوبرندگان كوچك ميخوام
اصن درمورداينا هم نبودنبود يك چيزي معرفي كن هيجان داشته باشه
مردم ازبس مردم بهم چيزاي خنك معرفي كردن

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - hadighoreyshi - 2013/08/13 06:31 AM

سلام دوستان.این اولین پست منه.
من تا حالا یکی دوتا انیمه سینمایی دیدم و سریال هم تازه شروع به دیدن کردم.
چهار قسمت از attack on titan رو دیدم و خیلی خوشم اومده.بقیه شو هم دارم دانلود می کنم.
death note رو هم اولین قسمتش رو دانلود کردم و نگاه کردم خوشم اومده.بقیه شو هم دانلود می کنم بعدا.
اما برای تجربه های بعدی،میخوام چند تا انیمه با خصوصیات زیر بهم معرفی کنید:
1-زیرنویس فارسیش موجود باشه و لینک های دانلودش راحت پیدا بشه.
2-در حال پخش نباشه و تموم شده باشه،زیادم طولانی نباشه.ترجیحا زیر100قسمت.
3-خیلی تخیلی نباشه.به زندگی واقعی نزدیک باشه و جذاب باشه.حالا عاشقانه یا کمدی یا جنایی بودنش فرقی نداره.فقط جذاب باشه.
در ضمن نظرتون درباره ی sword art onine چیه؟دانلودش کنم؟

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2013/08/13 10:27 AM

نقل قول:
دوستان در سبک Sword Art Online چی پیشنهاد می کنند؟ یعنی هم کمی اکشن و حیثیتی هم باشه کمی هم احساسی.
من از شمشيربازي آنلاين خوشم نيومد، انيمش خيلي كسل كنندس نصفش رو ديدم ولش كردم.البته سليقه اي هست ولي اين انيمه ها رو ببين.
هاكوكي

Ghost Hunt اين انيمش كمدي كاراگاهي معمايي ترسناكه!
D.N._Angel
Kaze no Stigma
نقل قول:
منم ي چيزي تومايه هاي فوتباليست هاوبرندگان كوچك ميخوام

اصن درمورداينا هم نبودنبود يك چيزي معرفي كن هيجان داشته باشه
شما اينا رو ببين خيلي قشنگنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Kamisama Kiss
Kaichou wa maid sama

نقل قول:
اما برای تجربه های بعدی،میخوام چند تا انیمه با خصوصیات زیر بهم معرفی کنید:

1-زیرنویس فارسیش موجود باشه و لینک های دانلودش راحت پیدا بشه.

2-در حال پخش نباشه و تموم شده باشه،زیادم طولانی نباشه.ترجیحا زیر100قسمت.

3-خیلی تخیلی نباشه.به زندگی واقعی نزدیک باشه و جذاب باشه.حالا عاشقانه یا کمدی یا جنایی بودنش فرقی نداره.فقط جذاب باشه.

در ضمن نظرتون درباره ی sword art onine چیه؟دانلودش کنم؟
اين يه انيمه سينماييه كه خيلي قشنگه

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

فول متال الكميست رو هم حتما ببين البته اين انيمه رو دوبار ساختن كه بار اول چون مانگاش تكميل نشده بود با پاياني متفاوت با مانگا تموم شده ولي فصل بعد رو كاملا از رو مانگا ساختن.

كدگياس (اگه از دث نوت خوشت اومد اينم حتما ببين)

پيشنهاد هاي بالايي رو ببين اونا هم خوبن.

نظرم رو من گفتم راجبه شمشيربازي آنلاين ولي شايد تو خوشت بياد(بعضيا ميگن قشنگه)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - !Web Prince - 2013/08/13 11:45 AM

شمشير بازي آنلاين Online Sword Art تا قسمت آخرش قشنگه. قسمت آخرش يه جورايي ضايع تموم ميشه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Msba - 2013/08/13 04:49 PM

آره موفقم قسمت آخرش جالب نبود.
حال امثل اون یا در همون سبک چی پیشنهاد می کنید؟

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - tara mahdyan - 2013/09/17 03:11 PM

من انیمه هایی تو مایه های coad geass دوست دارم میشه چندتا انیمه تو این مایه ها معرفی کنید

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - شینیگامی - 2013/09/17 03:22 PM

تارا انیمه ی دفترچه ی مرگ رو دیدی؟اون زیاد شبیه کدگیاس نیست ولی همه این 2 تا انیمه رو باهم مقایسه میکنند شخصیت اصلی دفترچه مرگ هم مثل لولوش باهوشه.

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Grimmjow Jeagerjaques - 2013/09/17 03:36 PM

ببخشید اگه میشه یه انیمه عاشقانه معرفی کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه