پارک انیمه
از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! (/thread-8542.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - saeideh joon - 2016/09/15 09:42 AM

کاکرو تو فوتبالیست ها تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif از بچگی ازش متنفر بودم

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Hyori Ackerman - 2016/09/16 10:32 AM

معلم زبان تو کلاس درس ترورمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هیچ از حمله به تایتان ها(همون که دژبانی بود قسمت 23 ظاهر شد)
نورامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهانیمه نوراگامیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تاکاکو انیمه دیگریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چیساکی انیمه نسیمی از فردامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون تیمی که با "توی گان گان"بازی کرده بود هر سه تا بازیکنش رو مخ بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سوکیاما از غول توکیومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخودش روانیه منم از دستش روانی شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبا اون کارای مزخرفشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهآیاتو برادر توکا و اتو هم رو مخ جاده آسفالت می کننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یاگیری نامی از دورارارا ازش خوشم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون دختره که به مائو علاقه زیادی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاه اه یعنی از رفتارش بدم میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدلم میخواد حسابی بزنمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه شخصیتای خاطرات آیندهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا باید قتل عامشون کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمخصوصا یونو و یوکیترو باید این دو تا رو به تیغ گیوتین سپرد.

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Lelouch.B - 2016/09/16 01:10 PM

ساکونو در شاهزاده تنیس شدیدا بدم میاد ازش دلم میخواد سر به تنش نباشه دختره ی دست و پا چلفتی

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Mika_Chan - 2016/09/16 02:04 PM

من از هاک توی یونا از دختری از سپیده دم خیلییی بدم میاد خیلییییی

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - !Emily - 2016/09/16 11:48 PM

دوست دارم فریدرو از انیمه اخرین اسرافیل خفه کنم
از هاک توی یونا دختری از سپیده دم هم بدم میاد
از ساکونو هم توی شاهزاده تنیس متنفرم

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Dazai.B - 2016/09/17 12:00 AM

از جینگ تو انیمه ی هانتر ایکس هانتر بدم میاد ... باحاله ولی دلم میخواد خفش کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Ayume - 2016/09/17 11:41 PM

من از سریو تو آکامه گا کیل به شدت متنفرم......ولی دیگه خودش مرد و زحمتو کم کردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - 2rsa - 2016/09/20 11:21 PM

یویی در عاشقان شیطانی!!!! والاا خیللللللللللللللللللللللی بی عرضه بود!!!!!! اصلا تلاش نمیکرد که فرار کنه!

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Mira_snk - 2017/01/12 07:54 AM

من دوست دارم سفی رو جر بدم و دیگه از تیفا هم متنفرممممممم تا من وجود دارم کسی نمی تونه به کلود دست بزنه هییییییییییییی

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Manga1394 - 2017/01/18 08:15 PM

هیچ کدوم .
اگه شخصیت منفی نباشه شخصیت اصلی ها از معنا می افتن تصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif