پارک انیمه
مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations (/thread-16406.html)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - L£ONARDO - 2014/07/17 12:02 PM

کلا انیمه راجب گرگ یا اهنگ چی داریم؟؟؟
هر چی نیست و هست به من بگین

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - minerva - 2014/07/24 12:16 AM

من از karneval خیلی خوشم اومد
تو این مایه ها یا انیمه  shounen و تخیلی
میشه یه چند تا معرفی کنید واسه امشب

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - ensiyeh - 2014/07/24 07:26 AM

چن تا انیمه تو مایه هایه diabolik lovers میشناسین بگین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Merida - 2014/07/26 01:01 AM

(2014/07/24 12:16 AM)minerva نوشته شده توسط:  من از karneval خیلی خوشم اومد
تو این مایه ها یا انیمه shounen و تخیلی

من این انیمه رو ندیدم ولی این انیمه ها تو سایت anidb مشابه این انیمه معرفی شدن

Hatenkou Yuugi

و

Get Backers

با امتیاز پایین تر

........

انیمه شونن تخیلی هم که زیاد داریم . یکم بیشتر توضیح بده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - minerva - 2014/07/26 05:35 AM

ممنون
یه چیزی که هم طنز و خنده داشته باشه هم اتفاقات ماورائی و البتهshounenباشه
چیزی که توش گروهای پسر باشن با انواع شخصیتا و یکم هم مسخره بازی و شوخی
دیگه نمیدونم چی بگم
در هر صورت ممنون
من میرم دنبال این انیمه ها

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - minerva - 2014/07/26 05:37 AM

سایت anidb؟؟
من نگرفتم چیه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - tototo - 2014/07/26 05:59 AM

(2014/07/26 05:37 AM)minerva نوشته شده توسط:  سایت anidb؟؟
من نگرفتم چیه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجا

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2014/07/26 11:35 AM

(2014/07/24 12:16 AM)minerva نوشته شده توسط:  من از karneval خیلی خوشم اومد
تو این مایه ها یا انیمه shounen و تخیلی
انیمه های شونین و که یکم کمدی دارین
FullMetal Alchemist-BrotherHood
K
Black Cat
07-GHOST
!Hataraku Maou-sama

(2014/07/24 07:26 AM)ensiyeh نوشته شده توسط:  چن تا انیمه تو مایه هایه diabolik lovers میشناسین بگین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
AMNESIA
Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Merida - 2014/07/26 09:03 PM

ابانههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Kirito12 نوشته شده توسط: مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
:من دنبال یه انیمه میگردم شبیه Sword Art Online من چند وقته شروع کردم به دیدنش و راستش دارم تمومش میکنم و خیلی هم ازش خوشم اومده شما یه انیمه شبیهش بجز Sword Art Online2 سراغ ندارین؟چون من از فصل دوش خوشم نمیاد چون منو یعنی Kirito دختر کردن!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خلاصه انیمه ای شبیهش سراغ ندارین که این ویژگی هارو داشه باشه:
1-داشتن یک داستان عاشقانه درونش.
2-اکشن بودن انیمه نه بیش از حد که کلا انیمه بزن بکش بشه خون بپاش و بریز باشه(منظورمو که میفهمی اگه مثل انیمه Sword Art Online باشه که نه خون و خون ریزی باشه عالی میشه!) و نه اصلا اکشن نداشته باشه!
3-زیاد از حد تخیلی نباشه.
4-وجود یه پسر خوشتیپ جای نقش اول و بونش تو داستان عاشقانه!(مثل:آواتارم Kirito نقش اول انیمه Sword Art Online که عاشق asuna بوده.)
این خیلی برام مهمه لطفا جوابمو بدین!

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Dimitrix - 2014/07/26 09:12 PM

سلام دوستان و برو بچ!!! ببخشید من به کمک احتیاج دارم پس لطفا جواب بدین!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/53.gif

من دنبال یه انیمه میگردم شبیه Sword Art Online من چند وقته شروع کردم به دیدنش و راستش دارم تمومش میکنم و خیلی هم ازش خوشم اومده شماها یه انیمه شبیهش بجز Sword Art Online2 سراغ ندارین؟چون من از فصل دوش خوشم نمیاد چون منو یعنی Kirito دختر کردن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
​خلاصه انیمه ای شبیهش سراغ ندارین که این ویژگی هارو داشه باشه:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
​1-داشتن یک داستان عاشقانه درونش.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
​2-اکشن بودن انیمه نه بیش از حد که کلا انیمه بزن بکش بشه خون بپاش و بریز باشه(منظورمو که میفهمی اگه مثل انیمه Sword Art Online باشه که نه خون و خون ریزی باشه عالی میشه!) و نه اصلا اکشن نداشته باشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
​3-زیاد از حد تخیلی نباشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
​4-وجود یه پسر خوشتیپ جای نقش اول و بونش تو داستان عاشقانه!(مثل:آواتارم Kirito نقش اول انیمه Sword Art Online که عاشق asuna بوده.)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این خیلی برام مهمه لطفا جوابمو بدین!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif