پارک انیمه
اگه نقاشیتون میتونست... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+--- موضوع: اگه نقاشیتون میتونست... (/thread-11088.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - rengo1374 - 2014/04/12 08:46 PM

من یاتو گامیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - riku - 2014/04/12 09:16 PM

ایتاچی و کورومونو میکشیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - #Chocolate Girl* - 2014/04/17 11:45 AM

تارو ومیزوگی رومیکشیدم

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - melikaaozara - 2014/07/15 10:36 AM

من ریوما رو میکشیدم.وفوجی و سوباسا

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - .:shaghayegh:. - 2014/07/16 12:51 AM

اورینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifموضوع تاپیکت خیلی باحالهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
اما فکر کنم جوابا اونقدر که میخوای هیجان انگیز نیستن!!نه؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif
عاشق اعضای تیم ملی هم هستمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - anne13 - 2014/08/10 10:44 PM

من آنه رو میکشیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موقع از نقاشی در می اومد و کلییییییییییییییییی با هم حرف میزدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه میشد چی میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - (_-_ALi99_-_) - 2014/08/20 10:39 PM

مادارا رو میکشیدم بیاد زمین رو نابود کنه اونم ادوتنسه شدشو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - sheyda~ - 2014/08/21 12:49 AM

من کاداج و زرف و زیرو (از شوالیه خون اشام) رو میکشیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - !Melody - 2014/08/21 11:01 AM

فکر خوبی بید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من بودم کاندا رو میکشیدم. بعد لایتو بعد ال رو.

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - sasuke kun - 2014/08/25 12:09 PM

ساسکه رو میکشیدم
نمیدونم شاید واسه اینکه از تنهایی درش بیارم