پارک انیمه
به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ (/thread-17787.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - diana king - 2015/06/14 07:00 AM

از همه باهوش تر تزوکا، بقیه سیگاکویی ها تو یه سطحن*تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - Akaito - 2015/06/19 03:36 PM

1. یاناگی
2. ریوما
3. اینویی
4. فوجی
5. تزوکا

یاناگی که کلا مث اینویی اطلاعات جمع آوری میکنه اونم به صورت حرفه ای.
ریوما هم همیشه یه راه حلی پیدا میکنه.
اینویی هم اطلاعات جمع آوری میکنه و خیلی زود ماجرا رو میفهمه.
فوجی هم یه راه حلی پیدا میکنه.
تزوکا رو نمیدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط تو انیمه دیدم که وقتی ریاضی داشتن اشتباه معلمش رو گرفت. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - sara.s2 - 2015/06/19 05:19 PM

من میگم ریوما بعدشم فوجی باهوشه
من عاشق انیمه ی شاهزاده ی تنیسم

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - Arararagi - 2015/06/21 11:09 AM

باهوش تراز همه آتوبستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - miss tezuka - 2015/06/21 11:23 AM

(2015/03/14 03:37 PM)2 Web Prince نوشته شده توسط:  1- تزوکا
2- ریوما
3- فوجی
4 - اینویی
5- اویشی
6- ایجی
و موموشیرو و کایدو که بنظر من کلا از مغزتعطیلن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاملا موافقم
نظر منم همینه

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - ×Freak× - 2015/06/21 11:45 AM

ب نظر من فوجی ایجی ریوما مومو باهوشن!!!
میشه اینجا نظر سنجی هم بزارین؟

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - Mona Lupin - 2015/06/21 11:46 AM

باهوش.....
ریوماوفوجی به نظرم میان.

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - samiko - 2015/07/05 05:23 AM

ریوما و تزوکا و فوجی و اینوئی

اینم نظر من

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - mj3 - 2015/07/05 05:29 AM

تزوکا فوجی اینویی

RE: به نظرتون باهوش ترین شخصیت در انیمه شاهزاده تنیس کیه؟ - XxxhatakeaisoxxX - 2015/07/05 05:45 PM

ریوما ایچیزنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه