پارک انیمه
تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ (/thread-25923.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Shinoa - 2016/08/29 08:09 AM

5 نفری میشن..........

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - amirmahdi - 2016/09/04 01:18 AM

15.16 نفر . دعوت کردم

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - میتراااا - 2016/09/07 02:34 PM

4 نفرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دخترعمم،2 تا از دختر عموهام و خواهر کوچیکم....

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Kradness - 2016/09/08 12:23 PM

3/4 نفر :/
البتخ الان فقط یه اوتاکو پروراندم :////

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Boruto - 2016/09/08 12:57 PM

پنج یا شش نفر
همه الان اوتاکو هستن.......

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - hania - 2016/09/08 01:07 PM

من کلا به هرکسی که میرسم به انیمه دیدن دعوتش می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - AceSenpai - 2016/09/08 01:10 PM

3 یا 4 نفر از بچه های مدرسمون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ترجیح می دم طرف بدونه انیمه چیه، و بعد بگم برو فلان انیمه رو ببین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - X Phoenix X - 2016/09/08 03:28 PM

3 نفرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی دوتاشون انیمه دیدن واومدن انیم پارک عضو شدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Rayan - 2016/09/08 05:29 PM

خیلی هارو ... من هر جا رفتم تبلیغ انیمه و AP رو کردم
از اعضای خانواده ام خواهر و برادرمو اوتاکویی کردم شدیییییییییید. حتی از خودم هم دارند بالا میزنند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از دوستام هم ... کلا من فقط با کسایی دوست میشم ک بدونند انیمه چیه یا اگه اصرار داشته باشند ک باهاشون دوست بشم اوتاکویی شون میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه دوستام طرفدار انیمه اند .
من اصلا نمی تونم با فرادی ک نمیدونند انیمه درست ارتباط برقرار کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Ryoma - 2016/09/08 05:35 PM

هیچ کسو .
من تازه خواهرمو میکشم که انیمه نبینه .
به خاطر همین صبحای زود که خوابه انیمه میبینم یا مجبور میشم مانیتورو بچرخونم انیمه ببینم.