پارک انیمه
آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D (/thread-29946.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - abaneh - 2018/09/27 08:29 PM

اسپویل خوب است اما برای بقیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شوخی کردم منم اسپویل دوست ندارم اما وقتی میخوام چیزی به کسی معرفی کنم بیشتر تعریف میکنم و طرف و مشتاق میکنم که بره ببینه .نه اینکه اتفاق های مهم رو لو بدم.(

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - cheryl - 2018/09/28 08:26 PM

برای چی باید خوشم بیاد؟
اتفاقا انقدددرر بدم میاد یه چیزی که دارم میبینم برام اسپویل بشه...
مثلا اگه یه نفر داستان یه انیمه رو بهم لو بده دلم میخواد خفش کنممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Franky - 2018/09/28 08:31 PM

خیلی بده کی دوست داره آخر داستان رو بدونه و باز نگاهش کنه .تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - *Meshkat* - 2018/09/29 08:08 PM

بعضی اوقات که خعلی هساس میشه عاره خوبه!

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - نرگس پرهام - 2018/09/30 04:53 PM

در شرایطی که دستت به هیچ جا بند نیست و در حال رفتن به کما هستی از فرط بی خبری آره چیز خوبیه ولی در حالت عادی نه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - lily - 2018/10/29 04:13 PM

در کل دوست ندارم ولی بعضی اوقات چرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Boruto - 2018/10/29 04:15 PM

من میخوام انیمه ببینم اول میپرسم شخصیت اصلی میمیره یا نه اگر بمیره نمیبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Kradness - 2018/10/29 09:47 PM

نه چون هیجانش از بین میره :/

ولی خوشم میاد اسپویل کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - !Web Prince - 2018/10/29 10:45 PM

ما هم چون معمولا وقت نمی کنیم یه انیمه رو کامل ببینیم خوشمون میاد بدونیم آخرش چی میشه
البته اگه دیدیم هم مشکلی با اسپویل نداریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Aisan - 2018/10/29 11:48 PM

منم از اسپویل خوشم میاد طاقت صبر کردن ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه