پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's (/thread-667.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - ((SaJJaD)) - 2012/02/02 12:29 AM

برای منم خیلی بهتره ولی انیمه ای که هم فارسیش رو دیدم و هم انگلیسیش رو دیگه حوصله سر بره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فرشاد اونی که شما میگی شبیه فرونتیرزه

چند تا کاراکتر داشت؟ (انسان ها)

و اینکه آگامون توش بود؟

جواب این دوتا رو بدی میگم کدومشه

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - farshad - 2012/02/02 12:48 AM

(2012/02/02 12:29 AM)Captain Smoker نوشته شده توسط:  برای منم خیلی بهتره ولی انیمه ای که هم فارسیش رو دیدم و هم انگلیسیش رو دیگه حوصله سر بره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فرشاد اونی که شما میگی شبیه فرونتیرزه

چند تا کاراکتر داشت؟ (انسان ها)

و اینکه آگامون توش بود؟

جواب این دوتا رو بدی میگم کدومشه

آگومون توش بود . اتفاقا دوبله ي آگومون هم عالي كار شده بود . ديجيمون همين پسر عينكي هم بود . 3 تا پسر يه دختر . يكي از پسرا عينك روي چشماشه . پسر قهمران ما هم كه اگومون باهاشه كه عينكش روي سرشه و دختره هم كه ديگه ميشناسيدش . يه جور ديجيمون كوچولو داره كه هميشه بغلش ميكنه .

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - ((SaJJaD)) - 2012/02/02 01:09 AM

دیجیمون ادونچر

قدیمی ترین دیجیمون

اون انیمه رو چندین بار تلویزیون نمایش داده

اما دیجیمون فرونتیرز نیست

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - farshad - 2012/02/02 01:15 AM

هميني كه گفتي رو عليرضا داره زيرنويس فارسي ميكنه .همين ديجيمون ادونچر رو ميگم .

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - amir132 - 2012/02/02 11:17 AM

اگه زیرنویس بشه لینک دانلودشو میزارین؟

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - farshad - 2012/02/02 12:54 PM

كليش زيرنويس شده . فقط يكي بايد بره از اونجا دانلود كنه بياره اينجا . ديگه ميدونيد اينا رو كجا زيرنويس ميكنه چون فقط يه جا هست كه اينو زيرنويس ميكنه .

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - farshad - 2012/03/10 01:43 PM

يه چيزي رو متوجه شدم اينا همون Digimon Adventure هستند . فيلم هاي ديجيمون ادونچر بله درسته اون زمان فقط همينا ساخته شده بود ! فكنم ! خب همينا رو توي تلوزيون پخش كردند . اين cd ها كه من دارم ديگه تو بازار نيست . مگه اينكه دوباره منتشر كرده باشن . كيفيت اين سي دي ها خيلي پايينه . كار قديمي هست و اوني كه كپچر كرده كيفيت خيلي بدي داشته ولي خب از هيچي بهتره .

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - !Web Prince - 2012/04/21 11:36 PM

اینروزا شبکه تهران داره دیجیمون تمرز Digimon Tamers رو هر روز به جز جمعه ها ساعت 9 صبح از برنامه بچه ها بیایین تماشا میذاره
انیمۀ خیلی قشنگیه، من که حاضرم یه کم دیرتر برم دانشگاه ولی این انیمه رو حتما ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته اون روزهایی که باید زود برم هم تنظیم میکنم که ضبطش کنه

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - !Web Prince - 2012/09/04 05:45 PM

شبکه پویا نمایی به جای کماندار نوجوان یه سری دیگه از دیجیمون رو داره پخش میکنه که بازم من نشناختمش ولی یکی از شخصیتهاش بوکامونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی ديجيمونها Digimon's - ((SaJJaD)) - 2012/09/04 08:45 PM

بوکومون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه میمونه سفید رنگ درسته؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

برای انیمه ی دیجیمون فرونتیر هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

digimon frontier

سری بعد از دیجیمون تیمرز

که واقعا مسرور کنندس که این انیمه رو هم دوبله کردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی مایوس کنندس که دوباره 20 قسمت پخش میکنن ولش میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه