پارک انیمه
مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations (/thread-16406.html)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - hitler frozen - 2014/11/28 04:49 PM

من یه انیمه تو سبک عاشقانه و درام و کمدی می خوام

RE: سوال راجع به انیمه - hitler frozen - 2014/11/28 04:49 PM

البته لازم نیست حتما اخرش شخصیت اصلی بمیره ها

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2014/11/28 04:57 PM

(2014/11/28 04:49 PM)hitler frozen نوشته شده توسط:  من یه انیمه تو سبک عاشقانه و درام و کمدی می خوام
Kaichou wa maid sama
Nagi no Asukara
Earl and Fairy
Special A
اینا رو ببین.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سوال راجع به انیمه - bita_r - 2014/11/28 05:04 PM

Golden time - kamisama kiss- kaicho wa maid-sama- marmalad boy- glassmask- خیلی هست اسم همشون رو یادم نیست فعلا همین هارو داشته باش

RE: سوال راجع به انیمه - hitler frozen - 2014/11/28 05:08 PM

وای مرسی من فقط انیمه ی یوگی اوه و پوکمان و اواتار رو تا حالا تو عمرم دیدم یعنی از دنیا بی خبرم خخخ

RE: سوال راجع به انیمه - !Melody - 2014/11/28 09:13 PM

من دنبال انیمه ای مثلD gray man میگردم. کسی چیزی سراغ داره?

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2014/11/28 10:13 PM

(2014/11/28 05:04 PM)Black prince نوشته شده توسط:  Golden time - kamisama kiss- kaicho wa maid-sama- marmalad boy- glassmask- خیلی هست اسم همشون رو یادم نیست فعلا همین هارو داشته باش
گلدن تایم مناسب سن ایشون نیست !

(2014/11/28 09:13 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  من دنبال انیمه ای مثلD gray man میگردم. کسی چیزی سراغ داره?
اومم هانتر رو ببین ، خیلی قشنگه اصلا ورای این انیمه هاسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقا مثل اون نیست ولی اگه توی این ژانر میخوای توی انی دی بی کیبا رو با این ژانر اعلام کردن
خودم دیدمش قشنگه درمورد یه پسره هس که بعد یه حادثه و فرار کردن از دست پلیسا توی یه کوچه یه چیزی حس میکنه و یه دریچه براش باز میشه و به دنیای دیگه میره و اونجا میفهمه یه قدرتی داره که ....
گرافیکش خوبه، مبارزه هاش فقط اونجایی که امیرگال میاد خیلی باحاله !
داستانش هم تقریبا خوبه ، اما به پیچدگی دی گری من نیست در کل خوبه ولی آخرش رو گند زدن میتونستن بهتر بسازن.

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - !Melody - 2014/11/28 10:15 PM

خو همون آخرشم مهمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فولمتال اونجوری نیس?

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2014/11/28 10:28 PM

(2014/11/28 05:04 PM)Black prince نوشته شده توسط:  Golden time - kamisama kiss- kaicho wa maid-sama- marmalad boy- glassmask- خیلی هست اسم همشون رو یادم نیست فعلا همین هارو داشته باش

(2014/11/28 09:13 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  من دنبال انیمه ای مثلD gray man میگردم. کسی چیزی سراغ داره?

(2014/11/28 10:15 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  خو همون آخرشم مهمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فولمتال اونجوری نیس?
نه آخرش خوبه شاید تو خوشت بیاد ارزش دیدنش 7 ـه.
جنگیر آبی هم هست که دیدمش اونم توی همون دسته هست !..بد نیست ارزش دیدن اینم 7 ـه یعنی اگه میخوای یه چیز ببینی که سرگرمت کنه خوبه.

میتی فول متال توی این دسته نیست ولی فول متال ارزشش از اینا خیلی بالاتره یعنی 9 _10 ـهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - !Melody - 2014/11/28 10:41 PM

آغا بیخی من همون فولمتال رو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونارم ببینم میشه یا نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه