پارک انیمه
پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم (/thread-2191.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - !Emily - 2019/01/05 08:47 PM

(2019/01/03 11:53 AM)!Web Prince نوشته شده توسط:  
(2019/01/03 11:22 AM)Emily_ granger نوشته شده توسط:  عجب هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من تعداد کتاب های غیر درسی ای که تو طول مدرسه ها خوندم خیلی خیلی بیشتر از تابستونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واااااومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نه ولی خب از این خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نه ما بعد الطبیعه دلم می خواد الانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وا خب خودتون چرا از این کتاب ها می خوندید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
وجب ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ما هم باورمون شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا شما هم نبودین که مدت های طولانی غایب بودین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نوااااااو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از اسم ما بعد الطبیعه خوشتون اومد یا از موضوعش؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه می خوایین چند تا عکس از کتاب و مطالبش براتون بگیریم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ما که عمدا اون کتاب ها رو انتخاب نکردیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مش رجب هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چاره ای جز باور کردن دارید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ما بودیم ولی واسه خرخونی نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وااااااومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هر دومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه زحمت نیست ارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پس چجوری انتخاب کردید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - ایریس - 2019/01/06 08:30 PM

(2019/01/03 11:50 PM)'!Web Prince' نوشته شده توسط:  
(2019/01/03 08:03 PM)'ایریس' نوشته شده توسط:  پنج گانه ی پرسی جکسون 
مرده به نام اوه 
مزایای منزوی بودن
کوری ( ژوزه ساراماگو )
کیمیاگر 
بلندی های بادگیر 
قهوه ی سرد اقای نویسنده 
دختری در قطار
کشتن مرغ مقلد 
جسیکا کجاست ؟
صدسال تنهایی 
کافکا در کرانه 
نحسی ستارگان بخت ما

همه ی این کتاب ها رو خوندین؟ خیلی هاش فلسفی هستن
اون کیمیاگر سری کتاب هاش رو خوندین؟

همه شون رو خوندم و فوق العاده ان...
بخاطر این فوق العاده ان که بعدش احساس پوچی ب ادم نمیدن .
کیمیاگری که من خوندم ماله پائولو کوئیلو بود و تک جلدی احتمالا اونی ک میگی ارتمیس فاول عه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - 2rsa - 2019/01/09 11:01 AM

ملت عشق! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینم خیلی قشنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هرچند من نصفه خوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در مورد شمس الدین تبریزیه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تازه داشت با مولوی آشنا میشد که دیگه ادامه ندادممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته در واقع درمورد یه زن خونه داره که دخترش تصمیم گرفته با یکی ازدواج کنه، همون موقع میفهمه شوهرش نمیدونم چی چی(یادم نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) خیلی ناراحت میشه! همون موقع براش یه کتاب میاد که ویراستاریش باید کنه چون ویراستارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Michiru - 2019/01/09 11:09 AM

اره واقعا فوق العاده س ملت عشقتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
بهترین کتابیه ک تاحالا خوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فرمین موش کتاب خوان رو هم پیشنهاد می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی نمکه
داستان ی موشه ک دوست داره آدم باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - 2rsa - 2019/01/09 12:00 PM

(2019/01/09 11:09 AM)Michiru نوشته شده توسط:  اره واقعا فوق العاده س ملت عشقتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
بهترین کتابیه ک تاحالا خوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فرمین موش کتاب خوان رو هم پیشنهاد می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی نمکه
داستان ی موشه ک دوست داره آدم باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کامل خوندیش؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - Michiru - 2019/01/14 04:50 PM

اره کامل خوندم چ طور؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - 2rsa - 2019/01/14 06:45 PM

(2019/01/14 04:50 PM)Michiru نوشته شده توسط:  اره کامل خوندم چ طور؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

فک. کنم کتاب خوندنو دوست داریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخاستم بپرسم اخرش چی شد ولی خوب دیگه پشیمون شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - !Emily - 2019/01/17 08:45 AM

(2019/01/14 06:45 PM)2rsa نوشته شده توسط:  
(2019/01/14 04:50 PM)Michiru نوشته شده توسط:  اره کامل خوندم چ طور؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

فک. کنم کتاب خوندنو دوست داریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخاستم بپرسم اخرش چی شد ولی خوب دیگه پشیمون شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ملت عشق رو تا آخر بخون خیلی قشنگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه کتاب هم معرفی کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه:کتاب کوریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اثر ساراماگومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی قشنگه جایزه نوبل هم گرفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درمورد مردم یک شهره که بیماری کوری میگیرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما به جای اینکه همه جا رو سیاه ببینن سفید می بیننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط زن چشم پزشک این بیماری رو نگرفته و به مردم کمک میکنه البته وانمود میکنه اون هم کوری داره و...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - !Web Prince - 2019/01/17 12:45 PM

(2019/01/06 08:30 PM)ایریس نوشته شده توسط:  همه شون رو خوندم و فوق العاده ان...
بخاطر این فوق العاده ان که بعدش احساس پوچی ب ادم نمیدن .
کیمیاگری که من خوندم ماله پائولو کوئیلو بود و تک جلدی احتمالا اونی ک میگی ارتمیس فاول عه

نه آرتیمس فاول نیست. مجموعه نیکولاس فلامل جادوگره. به نظرم نسبت به بقیه داستان های فانتزی خیلی هم خوب نیست 
(2019/01/09 11:09 AM)Michiru نوشته شده توسط:  اره واقعا فوق العاده س ملت عشقتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

یه موش که مشابه آدم هست تو سیپتیموس هیپ وجود داره. البته نه فقط یکی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - تینا ازارو - 2019/01/17 04:45 PM

وقتی نیچه گریست
به کودکی که هرگز زاده نشد
شازده کوچولو
عقاید یک دلقک .