پارک انیمه
اگه نقاشیتون میتونست... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+--- موضوع: اگه نقاشیتون میتونست... (/thread-11088.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - Nimue - 2014/08/25 12:11 PM

دویست تا غول چراغ جادو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - ココル - 2015/06/05 04:45 PM

اول یوکینه رو میکشیدم بعد اینقد بغلش میکردم که خودش خودشو پاک کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد هم یه بد بختیو میکشیدم بره جای خودم امتحان بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - Michiru - 2015/06/05 07:26 PM

من کوکو رو میشیدم ...کوکوشخصیه غذانیس !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون خیلی عشقه ..عشقه نوزومی جونمه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - tired - 2015/06/05 07:42 PM

من اکاتسوکی رو نقاشی میکردم بعد همشون(از همشون منظورم فقط هیدان با توبیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)رو بغل میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدش شینو رو میکشیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدشم ناتسو و گری تو فری تیل رومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - Katrin - 2015/06/05 07:44 PM

من لایت جونمو میکشیدمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
با دو تا دفترچه مرگتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
یکیش برا لایت جونم تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifیکیش هم برا خودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
بعدش هم ریوک رو میکشیدم و چشمامو باهاش معامله میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بعدم با لایت جونم دوتایی میرفتیم ادم بکشیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - +Sara Ss3+ - 2015/06/05 09:00 PM

من کسایی رو می کشیدم که دیگه کنارم نیستن و پیش خدان.......
تاشاید ،یک بار هم که شده بازم بتونم ببینمشون
کاش می شد واقعا همچین چیزی واقعی بود.

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - سهیل 21 - 2015/06/05 09:02 PM

من فوجیتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifرو میکشیدم
اگه میشدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - negar9 - 2015/06/05 09:05 PM

خب اصلا انتخاب کردیم میخوایم چی بکشیم اما عایا نقاشیمون خوبه؟؟؟؟://///
یهو به خودمون میومدیم میدیدیم یارو شبیه گودزیلا شده:////

من......تصمیم سختیه:/ شاید خطرناک ترین ربات جنگی یا شایدم خودمو یا یکی که مثه من فکر کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - ***zahra*** - 2015/06/09 09:43 AM

شخصیت های انیمه شاهزاده تنیس تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif و فوتبالیستهاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه نقاشیتون میتونست... - !Miss Elsa - 2015/06/09 09:46 AM

منم یا چراغ جادو کیشیدم یا یه پری الهه ای چیزی که ارزوهامو براورده کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجوریبه همه چیز هایی که میخوام میرسممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مخصوصا اکابانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif