پارک انیمه
نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan (/thread-14053.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - A Princess - 2016/02/08 10:33 AM

مگه نقصم داشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا باس ببینیم فصل دوش که به زودی میاد چی میشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - ANJEL - 2016/02/08 12:21 PM

من که نقص خاصی ندیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - moonnight - 2016/02/08 01:25 PM

به نظر من که عالیـــــــه فقط از این مکث در حین تولیدش متنفرم .تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/04/24 04:47 PM

(2014/09/05 07:12 AM)'کاگامی' نوشته شده توسط:  اگه من جای کارگردان بودم حتی ارن هم می کشتم
گذشته از شوخی، من بیشتر به این که غول ها از کجا امدن می پرداختم
چرا ارن بمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همین که اتفاق های بد براش میافته بسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آقا این نقص هم داشت و ما بی خبر بودیم؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - مریم جوون - 2016/07/20 10:22 AM

مگه نقص هم داره این انیمه؟؟؟

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - ****Sa**** - 2016/07/24 05:26 PM

به نظر من نقص نداشت ، انقدر قشنگ بود هرروز هر قسمتش و 4 بار میبینم

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Emma Hunter - 2016/07/29 07:29 PM

خیلییییی قشنگ بود ولی به نظرم اگه درباره بقیه شخصیت ها بیشتر توضیح میداد بهتر بود.
گرچه خب مسلما توی جنگ زیاد نمیشه با شخصیت های دیگه آشنا شد
مثلا تقریبا با بعضی شخصیت ها مثل راینر با ساشا یا کنی یا مارکو آشنا نشد و خب احساس وابستگی به اون شخصیت ها به وجود نمیاد و اگه اتفاقی براشون بیوفته یا بمیرن برای آدم اونقدر غمناک و جذاب نیس

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - میتراااا - 2016/08/17 04:50 PM

فکر نکنم نقص زیادی داشته باشه...ولی وقتی که ارن دستش قطع شد چطور دوباره در اومد؟حالا اگه غول خالص بود یه چیزی...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه جای نویسنده بودم یه پایان خوب براش مینوشتم تا بیننده ها کیفشو ببرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - !Web queen - 2016/08/21 07:14 AM

نقص؟؟؟؟؟؟؟؟ اممممممممممم منکه نقصی ندیدم...
فقط کاش اون جایی که باباش بهش تزریق کرد و شفاف تر می ساختن... اصن برام یه چیز مبهمه...

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - sara.yeager - 2016/08/30 04:30 PM

به نظر من اصلا نقص نداشت