پارک انیمه
خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ (/thread-16187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - *Cloud* - 2015/03/13 01:12 PM

من خواب انیمه ای زیاد دیدم .
یکبار خواب دیدم دارم با کاداج والیبال بازی میکنم ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکبار خواب دیدم دارم با کلود میجنگم تو خونمون....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکبار خواب دیدم.... نه این مورد داره نمیشه بگم ...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - pary! - 2015/03/18 08:07 PM

خواب عاشقان شیطانی رو دیشب دیدم.

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Manaka - 2015/03/18 08:34 PM

من خواب انیمه ی نسیمی از فردا دیگری فری تیل ناروتو رو دیدم
و خواب انیمه ی پارک انیمه هم دیدم

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - !Miss Elsa - 2015/03/18 09:21 PM

جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ
جدیدا خواب اکابانه دیدم!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
یعنی عالی بودااااااااتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Nao-chan - 2015/04/28 03:10 PM

من خواب شاهزاده تنیس رو دیدم
دیدم که یکی از دانش آموزان سیگاکو هستم و عضو باشگاه تنیسم
بعدش که مدرسه تعطیل شد با ریوما رفتیم تو یه زمین تنیس بیرون مدرسه تنیس تمرین کردیم
بعدشم رفتیم همبرگر خوردیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ali#_# - 2015/04/28 03:12 PM

خواب دیدم داخل شوالیه خون اشام یه شکارچیم دارم کلاس شب شکار میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این جدید ترینشه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - !Miss Elsa - 2015/04/28 06:16 PM

کلاس ترور!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اردو بودیم با اکی و ناگی و کوروسنسه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جییغ خیلی خوش گذشت!

خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - hodaei1380 - 2015/05/10 02:29 PM

تا حالا شده خوابی دیده باشین که درباره انیمه باشه؟
من خودم خواب دیدم تو معده یه غول بودم، دست و پاهام هم قطع بود کنارم هم دوستام بودن. صبح که بیدار شدم فهمیدم داشتم خواب حمله به غول میدیدم.
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Hyori Ackerman - 2015/06/07 11:34 AM

من انیمه شاهزاده تنیس رو خیلی تو خوابم می دیدم.خواب می دیدم دانش آموز ممتاز سیگاکو ام.از دبیرستان که برمیگشتم،دیدم آتوبه و تزوکا سوار برموتور منو تعقیب میکننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - samiko - 2015/06/07 11:18 PM

خواب انیمه ی شاهزاده تنیس رو دیدم