پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] من و برادرم سامی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] من و برادرم سامی (/thread-4815.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: من و برادرم سامی - سعادتمند - 2020/05/02 10:21 AM

سلام دوستان من خیلی دوووست دارم این انیمه رو ببینم ، میشه راهنماییم ام کنید.
منم مثل شما بارها توی.اینترنت دنبال برنامه کودک من و برادرم ،،، من و خواهرم گشتم
اما پیدا نکردمش
ممنون میشم راهنمایی بکنید
یاعلی

RE: من و برادرم سامی - !Web Prince - 2020/05/02 03:59 PM

متاسفانه دیر رسیدین و دیگه تورنتش سید نداره که بشه دانلودش کرد
شاید تو یوتیوب یا سایت های پخش آنلاین بتونین پیدا کنین ولی خب همچین انیمه ی باحالی هم نیست

RE: من و برادرم سامی - NoboraHaru - 2020/05/03 05:56 PM

(2020/05/02 03:59 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  متاسفانه دیر رسیدین و دیگه تورنتش سید نداره که بشه دانلودش کرد
شاید تو یوتیوب یا سایت های پخش آنلاین بتونین پیدا کنین ولی خب همچین انیمه ی باحالی هم نیست

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمنم این انیمه انیمه رو دیدم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر کنم دیگه دارم پیر میشم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: من و برادرم سامی - !Web Prince - 2020/05/04 08:19 AM

ای وای همین رو کم داشتیم که جناب جاناوار مهلک پیر بشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: من و برادرم سامی - NoboraHaru - 2021/03/12 11:56 AM

(2020/05/04 08:19 AM)!Web Prince نوشته شده توسط:  ای وای همین رو کم داشتیم که جناب جاناوار مهلک پیر بشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه کجای کارین ریشامون هم در اومده و سفید شده شدیم مادر پدربزرگ پارک✌️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😑😐😑😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣✌️

RE: من و برادرم سامی - NoboraHaru - 2021/03/12 11:56 AM

(2020/05/02 03:59 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  متاسفانه دیر رسیدین و دیگه تورنتش سید نداره که بشه دانلودش کرد

اکه هعی حالا چه کنیم .چطور انیمه مون رو پیدا کنیم😐😑😐😑😐✌️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤔

RE: من و برادرم سامی - soraaa - 2023/12/04 01:02 AM

تلویزیون خیلی ناقص و با س**نس*ر گذاشت من نسخه کامل با زیرنویس مسخوام اونو کجا گیر بیارم؟
البته رایگان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه