پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo (/thread-694.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - !Web Prince - 2015/05/24 11:36 AM

نه متأسفانه فقط سه سال پیش قسمت اولش زیرنویس انگلیسی شده که اونم الان دیگه گیر نمیاد

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - سمانه محمدی - 2016/01/05 12:33 PM

(2010/12/09 08:28 PM)'ken shiro' نوشته شده توسط:  من هنوزم این انیمه رو یادمه.فک کنم دو سال پیش پخش شد.اگه میدونید کجا میشه پیداش کرد،بگید.ممنون میشم.هر چند تو بازار نیست ولی فک کنم بشه از تو سایتای خارجی انیمه ای دانلودش کرد.
به هر حال،اگه لینک دانلود داشتی،بذار.

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - Ali king - 2016/06/07 05:38 PM

انیمه قشنگیه من چند قسمتش رو داشتم از کجا میشه گیر آوردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - سهیل 21 - 2017/03/06 11:45 AM

لینک دانلود نیست که اینجا هر کی ادرس توپیک دانلود رو داره بزاره لطفاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - X Phoenix X - 2017/03/06 04:14 PM

(2017/03/06 11:45 AM)'سهیل 17' نوشته شده توسط:  لینک دانلود نیست که اینجا هر کی ادرس توپیک دانلود رو داره بزاره لطفاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

تاپیک دانلود
https://www.animpark.net/thread-8609.html?highlight=crush+gear

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - محمدابراهیم - 2017/06/17 02:07 PM

یادش بخیر خیلی باحال بود مخصوصا اون قسمتش که
چرخ دنده آبی کرکس رو گذاشتن توی ماشین جدید(اگه درست یادم باشه ققنوس)
بعد اون هم رنگش مثل کرکس شد.یادمه دفعه اول که این قسمت رو میدیدم واسه شوخی به داداشم گفتم
:داداش الان رنگی میشه و در عین ناباوری خودم و داداشم شد.

بازیش هم اگر اشتباه نکنم مال کنسول پلی استیشن ۱ بود.

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - reza_soleimany_1369 - 2022/06/18 02:03 AM

(2010/12/09 07:54 PM)farshad نوشته شده توسط:  
اين انيمه توسط صدا سيما دوبله شده اما هنوز كه هنوزه قصد بيرون دادنش تو بازار رو نداره ...
باشگاه کراش گیر ( مسابقات ماشین های مکانیکی که انرژی خودشون رو از پرتاب کننده میگیرن و با برخورد به ماشین رقیب باید اون رو از میدان خارج کنن ) توبیتا (Tobita) داره تک تک همه ی اعضاش و مربیش رو از دست میده و میره که از هم متلاشی بشه. اما کویا (Kouya) که برادرش عضوی از این باشگاه بوده و خودش آرزو داره روزی قهرمان جهان در این مسابقات بشه نمی تونه این اتفاق رو ببینه و آروم بشینه . بخاطر همین تلاش میکنه تا دوباره تیم توبیتا رو راه بندازه و به یاد برادرش هم که شده قهرمان جهانی کراش گیر بشه.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منبع خبرش همين داش هاديه كه زحمت كشيده و اطلاعات كامل رو پيدا كرده و هم اينجا كراش گير رو ميتونيد ببينيد و هم تو قسمت نقد و بررسی همين انجمن انيمه كده ...

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - AMIR_TATALOO - 2022/07/13 02:09 PM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifواو