پارک انیمه
سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: فناوری اطلاعات (/forum-40.html)
+---- انجمن: اینترنت و شبکه (/forum-74.html)
+---- موضوع: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ (/thread-224.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - soubasa - 2012/02/25 05:06 PM

آقا برای ما هم این آمد!!!ولی موقع دانلود سرعت دانلودم حتی گاهی اوقات به 200کیلو بایت بر ثانیه میرسه در حالی که ای دی اس ال 128کیلو بایتیه ولی این نوشته 1و76مگابایتتتتتتتتت

[attachment=11285]

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - farshad - 2012/02/25 08:18 PM

از منم الان زده 1.08mbps فكنم چرت و پرته .

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - yahiko - 2012/02/26 10:39 AM

این برنامه یکمی مبالغه میکنه مثلا اگر سرعت ۵ کیلو بایت بر ثانیه باشه برای روحیه میگه ۱مگابایت بر ثانیه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - !Web Prince - 2012/02/28 12:39 PM

يه چيزي رو كه بايد بهش دقت كنيد، تفاوت بيت و بايت هست
هر بايت 8 بيت هست
اين سايت سرعت رو به بيت نشون ميده، در حاليكه سرعت دانلود به بايت نمايش داده ميشه
يعني براي اينكه سرعت دانلودي كه اين سايت بهتون رو ميده رو دقيق محاسبه كنيد بايد عددش رو تقسيم بر 8 كنيد
مثلاً در مورد سجاد 1.67 مگابيت بر ثانيه ميشه حدود 220 كيلوبايت بر ثانيه كه تقرياً اندازه همون سرعت دانلودش هست

البته در مورد سرعت من هنوزم مشكل داره! يه بار نوشت سرعت شما 28 كيلوبيت بر ثانيه (3 و خورده اي كيلوبايت بر ثانيه!!!!!!) هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - Devilish Angel - 2012/02/28 05:05 PM

سرعت دارم درحد حلزون فلجی که زیر 18 چرخ له شده!!

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - Captain Charisma - 2012/05/29 03:57 PM

برا من نوشته PLNG:43mbps سرعت دانلودم زده 0.59mbps فکر کنم یه چیز تخیلی میگه واسه خودش من اگه سرعتم اونقدر بود کامپیوترم تعجب میکرد!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - starred hero - 2012/05/29 04:15 PM

<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبرای من این اومد که با توجه به گفته آقا هادی اگه تقسیم بر 8 کنیم عدد معقولیبه دست میاد .
[align=CENTER]<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[align=CENTER]<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[align=CENTER][align=CENTER]<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
<font style="font-sizeمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER][align=CENTER]

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - Captain Charisma - 2012/05/29 04:26 PM

من تقسیم به هشتم کردم ولی بازم تخیلی در اومد ولی باز بهتر بود!

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - !Web Prince - 2012/05/30 11:23 PM

اینجوری که من فهمیدم چون اینترنت ایران اشتراکی هست، یعنی از یک خط بین یک تا 8 نفر استفاده میکنن (از اونجایی که اینترنت توی ایران گرون درمیاد، شرکتهای اینترنتی اینکار رو میکنن که هزینه بین این چند نفر تقسیم بشه) باعث خراب شدن نتیجه این سایت میشه

RE: سرعت واقعی اینترنت شما چنده؟ - Captain Charisma - 2012/05/31 08:44 AM

من که گفتم تخیلی در اومد البته همه گفتند غیر از عباس جان مثل این که عباس جان داره با جت وبگردی میکنه!