پارک انیمه
ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ (/thread-3370.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - pop star keira - 2013/09/17 10:48 AM

مغرور.....جدی............خون سرد..(مثل جیکام)

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - mello - 2013/10/05 10:19 PM

افسرده و باهوش یکی مثه ال شخصیت دفترچه مرگ

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - xyzNothing - 2013/10/05 11:06 PM

خشن ، کله شق ، قوی ، باحال مثل زورو توی وان پیس

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - tired - 2013/10/07 09:57 PM

از شخصیت های ابله مثل ساکا

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - kira_yamato - 2013/10/07 10:18 PM

من از شخصیت هایی مثل هیتوشی(کراش گیر)خوشم میاد. سر زنده، کله شق، وفادار و اکثر اوقات عصبانی.
اما واقعا کیرا یاماتو که تو دوبله ی گاندام یه بار ازش اسم بردن و اون یه بارم گفتن کازو(واقعا از کجا آوردن این اسمو؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)شخصیت محبوب منه. شخصیتی آروم، ذجر کشیده، محکم، وفادار و خوش قیافه(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)!
اسپم نزنین تو رو خدا!

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - ★Uzumaki Stella Hime★ - 2013/10/07 10:37 PM

من بیشتر شخصیت های شاد و بامزه و شوخ طبع مثل ناروتو و از شخصیت های ساسکه(از نظر آروم بودن) خعیلی دوست دارم!!!

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - shadow - 2013/10/13 03:59 PM

شخصیت هایی پر ابحت قوی خشن جدی مثل شدو د هجهاگ کلا از شخصیت های انتی هیروز خوشم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - Shina Uzumaki - 2013/10/16 08:03 PM

شخصیتای بیخیال و شوخ و شاد و جوون(!!)مثل تافمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منفی و بیخیال و مغرور و قوی مثل داجی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - shining dream - 2013/10/16 08:21 PM

فقط وفقط اوزوماکی ناروتو
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاوزوماکی ناروتو جونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاین عکس رو من خیلی خیلی دوس دارم کسی بهش چپ نگا نکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمال خودمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاین عشق منهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ازچه مدل شخصیت انیمه ای خوشتون میاد؟ - ❣sдℜдℋ ℬℜλдηṱ❣ - 2013/10/16 08:41 PM

جدی-قوی-خوشگل مثل سارامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخ طبع-فرز-خوشگل-مهربون مثل جکیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه