پارک انیمه
کارتون رد پای آبی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: انیمیشن های دوبله شده (/forum-77.html)
+---- موضوع: کارتون رد پای آبی (/thread-5432.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: کارتون رد پای آبی - !Web Prince - 2015/04/23 11:43 PM

(2014/09/11 02:39 PM)avatar korra نوشته شده توسط:  من خیلیییییی این کارتونو دوست داشتم فکر کنم چهار یا پنج سالم بود که تا این برنامه شروع میشد داداشمو صدا میزدم و باهم میشستیم پاش!
من عاشق اون مرده با اون دفترچه یاداشت گوگولیشم!
اصلا نقاشیش ها...
اون مرده اسمش استیو بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقاشی هاش که قشنگ بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - negar9 - 2015/04/23 11:51 PM

به نظر من یه فاجعه بود....نمیدونم مجریش چجوری تونست دووم بیاره خدایی خیلی ضایع بود.....از اون بدتر من میشستم نگاش میکردمT_T
واقعا نمیشد این سگه یه جور دیگه منظورشو برسونه؟
منه بدبخت هی حرص میخوردم این چی میخواد

RE: کارتون رد پای آبی - !Web Prince - 2015/04/23 11:52 PM

(2015/04/23 11:51 PM)negar9 نوشته شده توسط:  به نظر من یه فاجعه بود....نمیدونم مجریش چجوری تونست دووم بیاره خدایی خیلی ضایع بود.....از اون بدتر من میشستم نگاش میکردمT_T

دیگه به اون بدی هم نبود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی ها طرفدارش هستن. من کشته و مردۀ صندلی نتیجه‌گیری بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته نه برای اینکه نشون میداد که اون قسمتش هم داره تموم میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - negar9 - 2015/04/23 11:58 PM

(2015/04/23 11:52 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  
(2015/04/23 11:51 PM)negar9 نوشته شده توسط:  به نظر من یه فاجعه بود....نمیدونم مجریش چجوری تونست دووم بیاره خدایی خیلی ضایع بود.....از اون بدتر من میشستم نگاش میکردمT_T

دیگه به اون بدی هم نبود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی ها طرفدارش هستن. من کشته و مردۀ صندلی نتیجه‌گیری بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته نه برای اینکه نشون میداد که اون قسمتش هم داره تموم میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمیگم خییلی بد بود ولی همچین یارو رفتار میکرد انگار ما از ناکجا اباد اومدیم که نمیدونیم مثلا نقاشی ها یا مداد رنگی ها کجان!
من اون موقع هایی که میرفت تو تابلو ها رو دوست داشتم

RE: کارتون رد پای آبی - !Web Prince - 2015/04/24 12:01 AM

(2015/04/23 11:58 PM)negar9 نوشته شده توسط:  نمیگم خییلی بد بود ولی همچین یارو رفتار میکرد انگار ما از ناکجا اباد اومدیم که نمیدونیم مثلا نقاشی ها یا مداد رنگی ها کجان!
من اون موقع هایی که میرفت تو تابلو ها رو دوست داشتم

آره اون قسمت ها که میرفت توی تابلو هم قشنگ بودن 

RE: کارتون رد پای آبی - زهرا12 - 2015/04/24 01:36 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یادش بخیرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هر روز مینشستم نگاه میکردم: شعراشم تکرار میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - Phantom Phoenix - 2015/04/24 03:23 AM

یادش بخیر پنج سالم بود هرروز نیگاش میکردم خدا سازندشو خیر بده...

RE: کارتون رد پای آبی - سیما - 2015/04/24 07:48 PM

کارتونش خیلی بچه گانه ومسخره بود.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - Mikasa148 - 2015/04/25 07:54 AM

وقتی بچه بودم نشونش میداد ساعت نه صبح بلند میشدم اینو میدیدم هنوزم به نظرم قشنگ و فوق العادستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمن عاشق این کارتونم .تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: کارتون رد پای آبی - ayda - 2015/05/24 05:28 PM

کارتون رد پای ابی رو واقعا دوست داشتم ...
یادش بخیر وقتی 3 سالم بود نگاش میکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مامانمم با من نگاه میکردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه