پارک انیمه
مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations (/thread-16406.html)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Arararagi - 2015/05/14 02:23 PM

انیمه ای تو مایه های خون آشامی

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2015/05/14 02:43 PM

(2015/05/14 01:26 PM)hinata.hyuga.chan نوشته شده توسط:  اقا من یه انیمه میخوام حول محور عاشقان شیطانی و توکیو غول
۱۲ قسمتی باشه لطفا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب ببین موضوع اینا باهم فرق داره و کلا تو دو سبک جدا هستن ،عاشقان شیطانی در مورد یه دختره که 8 تا پسر دورش هستن و کلا داستان رو اینا میچرخه و مناسب دختراس ،ولی توکیو غول درمورد یه پسره که با یه اتفاق زندگیش یهو زیر و رو میشه و برای پسراس بیشتر و سبکشم ترسناک اکشنه
حالا بنظر من اینا شاید برات خوب باشه .
13 قسمتی Hataraku Maou-sama!
25 قسمتی Pandora Hearts

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - hina.chan - 2015/05/14 03:50 PM

(2015/05/14 02:43 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/05/14 01:26 PM)hinata.hyuga.chan نوشته شده توسط:  اقا من یه انیمه میخوام حول محور عاشقان شیطانی و توکیو غول
۱۲ قسمتی باشه لطفا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب ببین موضوع اینا باهم فرق داره و کلا تو دو سبک جدا هستن ،عاشقان شیطانی در مورد یه دختره که 8 تا پسر دورش هستن و کلا داستان رو اینا میچرخه و مناسب دختراس ،ولی توکیو غول درمورد یه پسره که با یه اتفاق زندگیش یهو زیر و رو میشه و برای پسراس بیشتر و سبکشم ترسناک اکشنه
حالا بنظر من اینا شاید برات خوب باشه .
13 قسمتی Hataraku Maou-sama!
25 قسمتی Pandora Hearts
ممنون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اولی رو که اصلا پیدا نکردم دومی هم طولانیه :/

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Roya - 2015/05/15 12:10 AM

اگه عاشقان شیطانی رو دوست داری از brother conflict هم خوشت میاد احتمالا

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - an Uchiha - 2015/05/18 05:17 PM

سلام

من میخوام انیمه ی attack on tittan رو ببینم ، چجور ژانری داره و چجور انیمه ایه ؟ من اکشن و فانتزی و هیجانی میپسندم

حالا من اینو ببینم یا no ?

( نظر کارشناسانه میخوام -_-)

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - aiso - 2015/05/18 06:02 PM

(2015/05/18 05:17 PM)an Uchiha نوشته شده توسط:   سلام

من میخوام انیمه ی attack on tittan رو ببینم ، چجور ژانری داره و چجور انیمه ایه ؟ من اکشن و فانتزی و هیجانی میپسندم

حالا من اینو ببینم یا no ?

( نظر کارشناسانه میخوام -_-)
سلام
ببین من مانگا حمله به غول هارو وا الان که اومده خوندم !
ژانرش اکشن ماجراجویی فانتزی رمز آلود
 ترسناک سنین شونن ماوراطبیعی و غم انگیزه
رو شخصیتاش قشنگ کار شده من که خوشم اومد
صحنه هارو قشنگ به تصویر کشیده شخصیت ها هم روشون خوب کار شده البته یه چندتایی هستن که زیاد گذشته مشخصی ندارن
از نظر معما و به چالش کشیدن مغز حسابی فوق العاده حتی به ذهنم گاهی نمیرسه چه خبره
قشنگ داستان پیش میره و به نظرم مثل بعضی از داستان ها و انیمه ها الکی داستان رو پیش نبرده
صدادار ها هم که فوق العادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Kradness - 2015/05/18 06:58 PM

میشه یه انیمه خشن پر خون و خون ریزی معرفی کنین؟

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - aiso - 2015/05/18 07:27 PM

(2015/05/18 06:58 PM)Janice Ackerman نوشته شده توسط:  میشه یه انیمه خشن پر خون و خون ریزی معرفی کنین؟

توکیو غولمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (الان مری میاد منو میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
پارازیت هم هست

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Kradness - 2015/05/18 07:33 PM

(2015/05/18 07:27 PM)aiso نوشته شده توسط:  
(2015/05/18 06:58 PM)Janice Ackerman نوشته شده توسط:  میشه یه انیمه خشن پر خون و خون ریزی معرفی کنین؟

توکیو غولمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (الان مری میاد منو میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
پارازیت هم هست
اسم انگلیسی هم لطف کنین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - abaneh - 2015/05/18 07:36 PM

(2015/05/18 06:58 PM)'Janice Ackerman' نوشته شده توسط:  میشه یه انیمه خشن پر خون و خون ریزی معرفی کنین؟

آقا من معرفی میکنم ولی جدیدا چه همه خشن شدن ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Baccano! حتمی ببین !
Kuroshitsuji
Mirai Nikki
Devil May Cry
Shingeki no Bahamut
Nobunaga the Fool