پارک انیمه
خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ (/thread-16187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - kaname sama - 2015/06/27 02:55 AM

خواب انیمه وانپیس رو دیدم

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - XxxhatakeaisoxxX - 2015/06/27 03:48 AM

من خواب ناروتو رو یدم 
دوبار هم فاینال فانتزی

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - !Miss Elsa - 2015/06/27 03:48 AM

من خواب دیدم با اکی داریم تمشک میخوریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه خواب عجیبی بود!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناگیسا امد بهم یک یادداشت داد ، کلا نا مفهوم بود بعد  رفتیم یه جایی مثل اسکله!! اونجا  یه چیزایی گفتیم که یادم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا کلاس ترور بود باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Salmanfz - 2015/06/27 04:07 AM

خواب ديدم مثل كاكرو مقابل سوباسا قرار گرفتم (تا يه هفته جو گير بودم)
خواب ديدم (فراوان) كه عنصر افزار شدم مخصوصا اتش افزار .

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - anime_lover - 2015/06/27 04:43 AM

من یه بار خواب هنر شنشیز زنی آنلاین دیدم که خودم داخلش نبودم
یه بار هم یک خواب دیدم از خیلی انیمه ها داخلش بودن ولی چون در مورد یه نفر بود نمی تونم تعریف کنم چون کلم رو میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Aisan - 2015/06/27 10:39 AM

من همین جوری که راه میرم کلا توهم دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا یهو یکی از جلوم رد میشه بعد وقتی دنباله حرکتش رو نگاه میکنم موهای تیفا رو میبینم که پشت سرش دیرتر از خودش به دیوار میرسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا مثلا کلود وایساده شمشیرش رو کولش داره نیگام میکنه تا من میخوام دقیق ببینمش غیب میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اما خواب لاکپشت های نینجا و هر انیمه ای که تو اون روز خیلی بهش فک کرده باسم رو میبینم...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Hibiki-chan - 2015/07/27 02:37 PM

من یه بار خواب دیدم یه هیولا میخواد منو بکشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif
بعد پریتی کیورا نجاتم دادن (انیمه پریتی کیور)تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - AVATARKORRA2 - 2015/07/27 03:36 PM

من خواب دیدم غول ها به شهرمون حمله کردن منم عضو واحد شناسایی ام...
بعد عین آب خوردن غول هارو میکشم که یه دفعه.....گازم تموم شدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
پرت شدم پایینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifجاتون خالی این قدر حال داد..

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - Бѳнёѫїап - 2015/08/22 09:24 AM

منم یه بار خواب دیدم سیبر اومده بود مدرسه دنبالم به جای اینکه ببرتم خونمون بردم کلیسا جلفا...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - آلیس بکهام - 2015/09/02 03:12 PM

خواب نجات رباتیک و کلاس درس ترور رو دیدم.خواب دیدم خواهر ماکاتو هستم و دوست آکابانه و نگیسا.