پارک انیمه
بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) (/thread-23162.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - Jeyran - 2016/05/06 11:56 AM

من خیلی این انیمه رو دوس داشتم اصلا حوصله ی آدم و سر نمیبرد..گرافیکشم خیلی قشنگ بود...اصلا من عاشق سباستین بودم....

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - کساندرا - 2016/05/13 12:48 PM

مخصوصا برای اونایی که مثل من انیمه های شیطانی رو دوست دارن عالیه

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - bcphb - 2016/05/13 06:21 PM

(2015/01/04 05:06 PM)'Roya' نوشته شده توسط:  حق با فاطمه است آدم با انیمه اش بیشتر میتونه ارتباط برقرار کنه
اگه چشم روی این بحثای فلسفی و گیج کننده اش ببندین و سعی کنین از داستانش لذت ببرین خیلی انیمه اش قشنگه
من امروز مانگاشو شروع کردم خوندن اونم لذت خاص خودشو داره ولی اکشنش خیلی بهتره
تازه انیمه اش جذاب تر هم هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط آدمایی مثل من خل میشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اینکه انیمه رو تحریف کردن از مانگا اعصاب آدمو خورد می کنه ولی جهت خورد نشدن اعصاب می تونین هر دو مورد رو بخونین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ببخشید شما مانگاش رو دارین؟ چون من انیمشو دیدم و عاشقشم ولی خوب انیمه دستکاری شدس و مانگا طبیعتا بهتره ولی من نتونستم مانگاش رو گیر بیارم اکثر سایتا فــیــلــــــــــتــر شکن میخواد و بقیشم حذف شدن میشه لطف کنید و برام ایمیلش کنین .ممنونم (اریگاتو سنپای)

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - Emma Hunter - 2016/05/13 06:37 PM

مم اصلا با این انیمه از سمت خون آشام به سمت شیطان کشیده شدم!
تصمیم خیلی سختیه!اخه شیطان های این انیمه خیلی باحالن!

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - کساندرا - 2016/05/13 07:05 PM

خو منم عاشق انیمه های فلسفی ام 
ولی چرا یکم مبهمه?کسی نقدش کرده?'من نقدش رو شروع کردم اخه'
اصلا قصد و پیام انیمه چیه?چیو میخواد برسونه ?
 لامصب انیمه ش مثل تخمه س میگیره ول نمیکنه

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - Princess-Sun - 2016/06/21 12:54 AM

عاغا در یک کلام سباستین عشقه تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif ینی عاشقشما تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
مخصوصا موقع هایی که میگه yes my lord  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif ای خدا بشر انقدر دوست داشتنی خخخخ
البته از شیل هم خوشم میاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif ولی سباستین بحثش جداشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
این انیمه محشره جای بحثم نیس خخخخخ تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
(البته این نظر من بود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif)

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - SEBASTIAN 021 - 2016/10/12 04:39 PM

وااااای من عاشقش انیمشم اصلا وقتی میگهyes my lord ذوق مرگ میشم انگار دنیارو بهم دادن

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - Black butler - 2017/09/06 03:42 PM

حرف ندارههه
انیمه عالیی ایههههه

RE: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - ymir - 2018/09/11 02:26 PM

از نظر من این انیمه عالیه
اکثر کاراکتراشو مثل شیل-سباستین-آندرتیکر و همچنین گرل مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رو دوس دارم
این انیمه هم یه جاهایش اشکمو درآورده و هم یه جاهایی منو خندونده
اما یه اشکالی داره
اگه این انیمه رو کامل دیدین این تیکه رو بخونین
توی فصل اول تنها کسی که چشای آندرتیکر(گورکن)رو دید گرل بود
بعد توی فصل ۵ اگه اشتباه نکنم از دیدن چشاش تعجب کرده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه