پارک انیمه
تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ (/thread-25923.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Yata - 2019/08/28 12:08 PM

من تو هرکی رو که تو خیابون می‌بینم بهش میگم اقا انیمه دیدی، خانوم نمی‌خوای انیمه ببینی، ...... اینا رو دیدی بیاپیشم
ما به مراحل ای رسیدیم که دیگه مردم را اشکارا به انیمه دیدن دعوت می‌کنیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - !Sultan - 2019/08/28 01:11 PM

delusion pid='[url=http://https://www.animpark.icu/tel:1920881 نوشته شده توسط: 1920881' dateline='1566981533']
من تو هرکی رو که تو خیابون می‌بینم بهش میگم اقا انیمه دیدی، خانوم نمی‌خوای انیمه ببینی، ...... اینا رو دیدی بیاپیشم
ما به مراحل ای رسیدیم که دیگه مردم را اشکارا به انیمه دیدن دعوت می‌کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابا تو دیگه کی هستیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

—————————-
دعوت...راستش اول چند تا عکس نشون میدم ببینم از شکل و شمایلشون خوششون میاد بعد دعوتشون میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوست ندارم مستقیما وارد عمل بشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Yata - 2019/08/28 01:21 PM

داری مجبورم میکنی یه چیز و دوبار بگم اااا
Iam a godمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.
.
.
.
.
.
god of nothingمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Demiya san - 2019/08/28 02:58 PM

اوجش 2 نفر بودن که بهشون گفتم انیمه ببینن xD

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Mi Hi - 2019/08/28 08:17 PM

اووووووو. تا دلت بخواد...مثلاً همین دیروز سر کلاس ۳۰_۴۰ نفری،اول توضیح دادم انیمه چیه بعد پارک انیمه رو آوردم و براشون توضیح دادم.

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Anna Bolena - 2019/08/28 08:40 PM

امسال زیاد ولی همه میگن تو کارتون نگاه میکنی؟

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Jue Viole Grace - 2019/09/09 07:14 PM

به 4 نفر فقط یه نفرشون امد به دیدن و مانگا خوندن

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - HeliaHime - 2019/09/09 07:20 PM

والا تمام مقاطع دبستان‌، راهنمایی و دبیرستانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به این صورت ک ب من میگفتن ویروس انیمه ایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اینکه تو اینهمه سال فقط یه نفر از انیمه خوشش نیومد وقتی دعوتش کردم اونم دخترخالم بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - محمدرضا - 2019/09/10 09:12 AM

خییلی... من که هرجا برم یه بخش مهم کارم دعوت به انیمه هستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - 2rsa - 2019/09/10 12:24 PM

من دوستم گفتم انیمه ببینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بهش گفتم ناروتو یا شوالیه خوناشام.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد رفته یه انیمه ناجور دیده یقمو گرفته تو چی نگاه میکنی کره خرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به منچه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه