پارک انیمه
اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ (/thread-26863.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/10/18 04:59 PM

ای بابا آخه چطوری بگم من ؟؟ هرکاری براش میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شارون ؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/10/18 05:27 PM

عه..خب...سلام میکم دیگه!!!!

برنارد نایت ری؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/10/18 05:39 PM

اصلا لزومی نمیبینم هیچ عکس العملی نشون بدم ... فقط راهمو میگیرم و میرم ...

اوز ؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/10/18 05:41 PM

کلشو میگیرم پس میکشمش عقب. بعدم راهمو میرمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

ایدا؟؟؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/10/18 05:45 PM

هان ؟؟ عه خوب چیزه ... هیچی دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط کلاهمو صاف میکنم ...

اسکار ؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/10/18 05:46 PM

ها ها ها!!! میدونستم!!!!

بهش میگم گبل ایدا رو دوس دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/10/18 05:52 PM

خیلی چیز میکنی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عه واه مثل اینکه خداروشکر ایندفعه پشت من کسی نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنازه ی لئو هاهاها

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/10/18 05:54 PM

با چشمای گشاد میوفتم زمین!!! 

کلود نایت ری؟؟؟ (نی سان مرحوم!!!)

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/10/18 05:57 PM

هیچ کاری نمیکنم فقط میرم دنبال اوز مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چین بابای اوز مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/10/18 05:59 PM

با لگد میرم تو اون منقار بی قوارش:/

ریون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟